کد خبر: 4226080
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۸
معاون فرهنگی هنری سپاه قم:

هیئات مذهبی به سلاح شور و شعور مسلح هستند

هادب بادینلو گفت: امروزه بسیاری از هیئت‌های ما به سلاح شور و شعور مسلح هستند و انشاالله این مسیر را تا ظهور امام زمان(عج) ادامه می‌دهند.

هادی بادینلو معاون فرهنگی هنری سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)به گزارش ایکنا از قم به نقل از روابط عمومی هیئت و کانون خادم الرضا(ع)، هادی بادینلو، معاون فرهنگی هنری سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) در جمع عزاداران حسینی هیئت خادم الرضا(ع) قم طی سخنانی با عرض تسلیت ایام عزاداری امام حسین(ع) اظهار کرد: چند روز پیش در جمع دوستانم در مجموعه فرهنگی بسیج عرض می‌کردم که دشمنان ما به‌ویژه در عرصه رسانه و جنگ نرم هجمه‌های بسیاری دارند تا انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را از مسیر خودش خارج کنند.

وی افزود: آن‌ها به قول خودشان برای ۵۰ سال بعد برنامه‌ریزی کرده بودند تا با نسل جوان ۵۰ سال بعد در مقابل آرمان‌های حضرت سیدالشهدا(ع) و امام خمینی(ره) بایستند، اما یکی از دلایلی که اینها موفق نشدند و تا امروز همه سرمایه‌گذاری‌ها و تمام طرح‌هایشان ابتر مانده، همین عَلَم و هیئت حضرت سیدالشهدا(ع) است.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) ادامه داد: یعنی این هیئت‌ها و این برنامه‌های عزدارای که حول محور امام حسین(ع) ۱۴۰۰ سال است در جریان است، هر سال تازه‌تر و قوی‌تر از گذشته این روحیه ظلم‌ستیزی و دشمن‌ستیزی را در قلب و جان ملت ایران و حتی تمام شیعیان و مظلومان عالم زنده می‌کند.

وی تصریح کرد: دشمنی که با طرح و رسانه شیطانی خود همه دنیا را در تحت اختیار و سیطره‌اش قرار داده، وقتی جوان ما به هیئت عزاداری می‌آید و به سینه می‌زند و قطره اشکی از چشمانش جاری می‌شود و محتوای ناب را از وعاظ دریافت می‌کند، تیرش به سنگ خورده است. این برکت برگرفته از روحیه ظلم‌ستیزی حضرت سید الشهدا(ع) و هدف ایشان از قیام است که فرمودند: «من برای احیای دین جدم قیام کردم».

بادینلو بیان کرد: جوانانی که امروز در هیئت معظم خادم الرضا(ع) قم به سر و سینه می‌زنند همان جوانانی هستند که در هشت سال دفاع مقدس ما زیارت عاشورا می‌خواندند و روضه سیدالشهدا(ع) می‌گرفتند و سینه خودشان را مقابل تیر و ترکش دشمنان قرار می‌دادند تا ذره‌ای از خاک این ملت و مملکت و  وطن را به بیگانه ندهند.

معاون فرهنگی هنری سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) گفت: امروز همین روح دارد در هیئت‌ها تبلور پیدا می‌کند و انشاالله هیئت‌های ما هیئت‌هایی باشند که هم شور و هم شعور رو در کنار هم داشته باشند و بحمدالله همین هم هست. امروزه بسیاری از هیئت‌های ما به همین سلاح شور و شعور مسلح هستند و انشاالله این مسیر را تا ظهور امام زمان(عج) ادامه خواهند داد، زیرا هدف این است که درس بگیریم و برای سربازی ایشان آماده شویم.

بادینلو در پایان اظهار کرد: سال‌هاست دشمنان اعتراف می‌کنند که «شیعه پرنده‌ای است که افق پروازش خیلی بالاتر از تیر‌های ماست و پرنده‌ای است که دو بال دارد، یک بال سبز و یک بال سرخ، بال سبز این پرنده مهدویت و عدالت‌خواهی و بال سرخ او، شهادت‌طلبی است که ریشه در کربلا دارد و این دو بال شیعه را فنا ناپذیر کرده است و این پرنده زرهی به نام ولایت پذیری به تن دارد که با آن زره قدرتش دو چندان می‌شود».

انتهای پیام
captcha