ارتباط گسترده رئیس جمهور با مردم مایه امیدواری است
کد خبر: 4214894
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۸
آیت‌الله مکارم شیرازی:

ارتباط گسترده رئیس جمهور با مردم مایه امیدواری است

آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار با رئیس جمهور گفت: پرکاری شخص جنابعالی و ارتباط گسترده شما با مردم، مایه امیدواری دوستداران انقلاب و ناامیدی دشمنان است.

آیت الله مکارم شیرازیبه گزارش ایکنا از قم، آیت‌الله مکارم شیرازی، مرجع تقلید شیعیان در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، رئیس جمهور که امروز 21 اردیبهشت‌ماه انجام شد، اظهار کرد: پرکاری شما به عنوان رئیس جمهور و ارتباط گسترده شما با مردم، مایه امیدواری دوستداران انقلاب و ناامیدی دشمنان است.
 
وی در ادامه این دیدار از گام‌های دولت و خدمات رئیس جمهور از جمله در حوزه ساخت مسکن در قم قدردانی کرد.
 
مرجع تقلید شیعیان مساله مسکن و اجاره بهای سنگین را از مشکلات مهم مردم برشمرده و افزود: اجاره مسکن فشار بسیار سنگینی بر مردم وارد می‌کند که دولت باید این مسأله را کنترل کرده و راهکاری برای آن بیابد، چراکه مسکن نقش مهمی در رضایت مردم دارد.
 
مکارم شیرازی همچنین توصیه‌ها و رهنمود‌های لازم را برای خدمت به مردم و کشور و موفقیت دولت بیان کرد.
 
وی به گرانی اقلام خوراکی و کوچک شدن سفره‌های مردم اشاره و اظهار کرد: چه دلیلی دارد که بعضی از اقلام خوراکی تا این اندازه گران باشد؟ دولت باید راهکاری برای جلوگیری از گرانی افسارگسیخته بیابد
 
یادآور می‌شود، رئیس جمهور پیش از این نیز با آیات عظام شبیری زنجانی، سبحانی، نوری همدانی، جوادی آملی و اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت‌وگو داشت.
انتهای پیام
captcha