کد خبر: 4089819
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹

حضور نیروی دریایی ایران در فاصله بیش از 2 هزار کیلومتری مرزهای کشور

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز یک ناوشکن جماران در دریای عدن و ۵ ناوگروه رزمی در سایر دریاها داریم و با افتخار عرض می‌کنم که حضور نیروی دریایی کشورمان به فاصله ۲۵۰۰ کیلومتر از مرزهای کشورمان رسیده و مأموریت‌های مهمی را با موفقیت انجام می‌دهند.

شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایرانبه گزارش ایکنا از قم، شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پنجمین یادواره ۵۶۵ شهید ارتش استان که با محوریت شهدای نیروی ارتش شامگاه 12 مهرماه در سالن قدس مدرسه امام خمینی در قم برگزار شد اظهار کرد: امروز افتخار داریم که پنجمین یادواره شهدای ارتش را در شب شهادت امام حسن عسکری(ع) و در آستانه آغاز ولایت ولی‌عصر (عج) آغاز کنیم.

وی به تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در خلال برگزاری این یادواره اشاره کرد و گفت: در طول این سال‌ها هرجایی که شهید دادیم فردای آن روز گشایشی ایجاد شد و ان‌شاءالله راه این شهدا تداوم پیدا خواهد کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به حضور نیروی دریایی ارتش کشورمان در دریاهای آزاد اشاره و بیان کرد: امروز یک ناوشکن جماران در دریای عدن و ۵ ناوگروه رزمی در سایر دریاها داریم و با افتخار عرض می‌کنم که حضور نیروی دریایی کشورمان به فاصله ۲۵۰۰ کیلومتر از مرزهای کشورمان رسیده و مأموریت‌های مهمی را با موفقیت انجام می‌دهند.

وی سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در بین دانش‌آموختگان افسری را مورد توجه قرارداد و افزود: رهبر انقلاب فرمودند که در حوزه اقتدارآفرینی تلاش کنیم و قطعاً فرامین ایشان به‌عنوان نقش راه برای نیروهای نظامی کشورمان خواهد بود و نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در راستای تحقق منویات ایشان با قدرت عمل خواهد کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ابراز کرد: امروز عزیزان در حوزه دریابی تلاش می‌کنند و در حوزه زیرساخت‌ها نیز پیشرفت‌های زیادی داشتیم و علاوه بر این در حوزه زیرسطحی نیز گام‌های خوبی خواهیم برداشت.

وی گفت: امروز نیروی های مسلح در بالاترین سطح نظامی هستند و قطعاً لرزه بر اندام تمامی دشمنان این مرزوبوم خواهند انداخت.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: امروز یک ناوشکن جماران در دریای عدن و ۵ ناوگروه رزمی در سایر دریاها داریم و با افتخار عرض می‌کنم که حضور نیروی دریایی کشورمان به فاصله ۲۵۰۰ کیلومتر از مرزهای کشورمان رسیده و مأموریت‌های مهمی را با موفقیت انجام می‌دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha