کد خبر: 4077149
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۵

درمان ۳۹۵ بیمار نیازمند در اردوی جهادی درمانی دارالشفاء مسجد جمکران

مدیر دارالشفاء مسجد مقدس جمکران گفت: اولین اردوی جهادی مشترک درمانی برای رسیدگی به بیماران بی‌بضاعت منطقه جمکران، شهرقائم و دیگر نقاط حاشیه‌ای شهر در ایام دهه اول محرم برگزار شد.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، علی بیگدلی، مدیر دارالشفاء مسجد مقدس جمکران طی سخنانی با اشاره به اینکه اولین اردوی جهادی مشترک درمانی برای رسیدگی به بیماران بی بضاعت منطقه جمکران، شهرقائم، امین آباد و دیگر نقاط حاشیه‌ای شهر در ایام دهه اول محرم برگزار شد، اظهار کرد: این طرح با همکاری دارالشفاء حضرت مهدی(عج) مسجد مقدس جمکران، گروه جهادی سفیران سلامت و خیرین سلامت در دو مرحله همزمان در دارالشفاء و منطقه امین آباد انجام شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از رسالت‌های مسجد مقدس جمکران دستگیری و حمایت از افراد نیازمند است، ادامه داد: در این اردوی جهادی طرح «لبخندهای مهدوی» نیز به اجرا رسید که طی آن ۸۵ نفر از نیازمندان شناسایی شده با حضور در دندانپزشکی دارالشفاء مسجد مقدس جمکران توسط پزشکان گروه جهادی سفیران سلامت خدماتی همچون عکسبرداری، معاینه، جراحی، ترمیم و جرم‌گیری به آنان ارائه شد.

مدیر دارالشفاء مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه مواد و ملزومات پزشکی مورد نیاز برای اجرای این طرح توسط خیرین سلامت تأمین شده است، گفت: در این طرح ۳۱۰ نفر نیز از بیماران داخلی، اطفال و زنان مورد درمان قرار گرفتند.

بیگدلی ضمن تقدیر از خیرین و اعضای گروه سفیران سلامت برای اجرای این طرح، یادآور شد: در حال برنامه‌ریزی برای ارائه مسمتر این خدمات به بیماران نیازمند در دارالشفاء مسجد مقدس جمکران با همکاری گروه‌های جهادی و خیرین سلامت هستیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha