کد خبر: 4068380
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰

ویژه برنامه‌های حرم مطهر بانوی کرامت برای کودکان ۵ تا ۱۰ سال

واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت در تابستان 1401 برنامه‌های متنوعی را برای کودکانی که در حرم مطهر حضور دارند و کودکانی که در فضای مجازی این آستان مقدس را دنبال می‌کنند ارائه می‌دهد.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، ویژه برنامه‌های کودکان فاطمی به‌همت واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) ویژه کودکان ۵ تا ۱۰سال برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام جعفری طی سخنانی اظهار کرد: اولین برنامه ویژه کودکان در ایام تابستان ۱۴۰۱ برنامه بچه‌های بهشت در قالب غرفه‌های حوض نقاشی، راز قصه و سرباز کوچک است که همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با حضور کارشناسان حوزه کودک زیر بالکن غربی شبستان امام خمینی (ره) برگزار می شود.

وی افزود: دومین برنامه ویژه کودکان نیز «یک روز بیاد ماندنی» در قالب مسابقه، جُنگ کودک، قصه‌گویی، برنامه های چندرسانه ای، جامپینگ و استفاده  از غرفه بازی ها ویژه گروه‌های دانش آموزی است که با توجه به درخواست‌های گروهی از طریق تماس با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۳۰۱ و دریافت نوبت در رواق کودک حرم مطهر بانوی کرامت واقع در جنب درب یک برگزار می‌شود.

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت یادآور شد: سومین ویژه برنامه کودکان فاطمی در ایام تابستان ۱۴۰۱ نیز ارائه برنامه‌های مختلف از جمله مسابقه، پویش و ارائه محتوای ویژه کودک در فضای مجازی آستان مقدس بانوی کرامت به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/koodak و نشانی کانال ایتای haramqom_koodak  است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :