کد خبر: 4058713
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹

مسئول محتوایی نمایشگاه کنگره چهار هزار شهید روحانی گفت: در نمایشگاه «ردای سرخ» ۵۱ غرفه از سراسر کشور به ارائه محصولات فرهنگی و رسانه‌ای خویش پرداخته‌اند.

 نمایشگاه «ردای سرخ»به گزارش ایکنا از قم، به نقل از خبرگزاری حوزه، یحیی عقیلی، مسئول محتوایی نمایشگاه کنگره چهار هراز شهید روحانی طی سخنانی اظهار کرد: ۵۱ غرفه از سراسر کشور به ارائه محصولات فرهنگی و رسانه‌ای خویش پرداخته‌اند که از این تعداد ۳۲ غرفه مربوط به سپاه‌های استانی است و بقیه مرتبط با نهادها و ارگان‌هایی است که مرتبط با دفاع مقدس و شهدای روحانی هستند مثل سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه که این‌ها محصولات فرهنگی و رسانه‌ای خود مرتبط با شهدای روحانی را در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

وی افزود: البته علاوه بر شهدای روحانی، تا حدودی به معرفی جانبازان و آزادگان شاخص جامعه روحانیت نیز پرداخته شده و آثار رسانه‌ای و فرهنگی در قالب عکس، پوستر، کلیپ و تیزر و نیز فعالیت‌های تجسمی در معرض بازدید عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

عقیلی گفت: ساعت بازدید از نمایشگاه واقع در مصلای قدس شهر قم، صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۳ و عصرها نیز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ است و نمایشگاه تا دهم خردادماه ادامه دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: