کد خبر: 4054761
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷

استمرار طرح هادیان کریمه بعد از ماه رمضان

مسئول واحد خانواده حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به اجرای موفق طرح هادیان کریمه در ماه رمضان، گفت: این طرح بعد از ماه مبارک رمضان هم در روزهای سه‌شنبه، پنج شنبه، جمعه و ایام مناسبتی در قالب تبلیغ چهره به چهره به ترویج سبک زندگی اسلامی و پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی اجرا می‌شود.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت‌الاسلام مهدی حسین‌زاده، مسئول واحد خانواده حرم مطهر بانوی کرامت در گفت و گویی از اجرای موفق طرح هادیان کریمه در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد: ۳۵ مبلغ افتخاری اداره امور خانواده حرم مطهر در طول ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ در وردی‌های حرم مطهر و داخل صحن‌ها به زائران خدمت‌رسانی داشتند.

وی با اشاره به بازخورد خوب این طرح در میان مردم، ادامه داد: طلاب در قالب این طرح با تبلیغ چهره به چهره به ترویج سبک زندگی اسلامی و پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی پرداختند که مورد استقبال زائران به ویژه نسل جوان قرار گرفته است.

مسئول واحد خانواده حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه راهنمایی هادیان کریمه با نگاه انتظاماتی متفاوت است، گفت: در برخی موارد چند ساعت برای حل مشکلات و شبهات یک نفر یا یک زوج جوان وقت صرف می‌شود و بازخوردها نشان می‌دهد که هم مراجعه کنندگان و هم خود مبلغان از این طرح رضایت داشتند.

وی با اشاره به صدور کارت هادیان کریمه برای طلاب حاضر در این طرح، گفت: این طرح بعد از ماه مبارک رمضان هم در روزهای سه‌شنبه، پنج شنبه و جمعه و ایام مناسبتی اجرا می‌شود.

حسین‌زاده ادامه داد: طلابی که در خود توانمندی تبلیغ تخصصی چهره به چهره را می‌بینند می‌توانند با مراجعه به اداره امور خانواده حرم مطهر برای مشارکت در این طرح نام‌نویسی کنند و خادم افتخاری حرم مطهر بانوی کرامت شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha