کد خبر: 4042826
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵

افزایش ساعات بازدید از موزه فاطمی

رئیس اداره موزه فاطمی با اشاره به افزایش ساعات بازدید از موزه فاطمی از 8 به 10 ساعت در روز، گفت: علاقه‌مندان به بازدید از موزه فاطمی می‌توانند همه روزه از ساعت 8 تا 18 به‌صورت یکسره با تهیه بلیط به‌صورت اینترنتی و یا حضوری از میراث فرهنگی و تاریخی این موزه بازدید کنند.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت‌الاسلام محمدباقر مشکاتی، رئیس اداره موزه فاطمی طی سخنانی اظهار کرد: موزه آستان مقدس فاطمی با افزایش دو ساعته ساعات بازدید، همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۸ به‌صورت یکسره باز بوده و میزبان زائران و گردشگران ایرانی و غیرایرانی خواهد بود.

وی با بیان اینکه موزه فاطمی در ایام نیمه شعبان تا نیم ساعت به اذان مغرب پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود، ادامه داد: در ایام نوروز نیز خدمات‌رسانی به بازدیدکنندگان موزه فاطمی به مدت ۱۰ ساعت از ۸ صبح تا نیم ساعت مانده به اذان مغرب به افق شهر مقدس قم، برقرار خواهد بود.

رئیس اداره موزه فاطمی تصریح کرد: علاقه‌مندان به بازدید از موزه فاطمی برای تهیه بلیط نیازی به حضور در موزه ندارند و می‌توانند با تهیه بلیط مجازی از سامانه قم تیکت از موزه فاطمی بازدید کنند.

مشکاتی با اشاره به اینکه هر بلیت تا سه ماه اعتبار خواهد داشت، اضافه کرد: علاقه‌مندان برای بازدید از موزه فاطمی می‌توانند در ساعات اعلام شده به میدان آستانه، جنب درب یک حرم مطهر بانوی کرامت مراجعه کنند.

وی یادآور شد: کانال موزه فاطمی به آدرس haramqom_museum@ در پیام‌رسان ایتا و اینستاگرام برای معرفی آثار و ارائه محتواهای مختلف در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha