کد خبر: 4005312
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
مراسم صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی، نیرو‌های مردمی و بسیج اقشار صبح امروز، ۲۴ مهرماه مصادف با نهم ربیع‌الاول در صحن جامع مهدوی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

مراسم صبحگاه مشترک عهد سربازی در مسجد مقدس جمکران برگزار شدبه گزارش ایکنا از قم، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، نیروهای مردمی و بسیج اقشار صبح روز شنبه، 24 مهرماه با حضور فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی و تولیت مسجد مقدس جمکران در صحن جامع مهدوی برگزار شد.

در این اجتماع بزرگ و صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و نیروهای مردمی عهد و میثاق خود با امام زمان(عج) را تجدید و برای زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت عهد سربازی به جا آوردند.

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی وبسیج اقشار قم باتلاوتی آیاتی از قرآن کریم آغاز و سپس نیروهای حاضر درصحن اصلی مسجد مقدس جمکران با پخش سرود ملی به پرچم جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کرده و پرچم سرخ یالثارات الحسین(ع) بر فراز گنبد فیروزه‌ای مسجد مقدس جمکران به اهتزاز درآمد.

تولیت مسجد مقدس جمکران در این مراسم با اشاره به اینکه از نعمت‌های بزرگ خدا این است که در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که سایه نایب امام زمان(عج) بر روی سر مردم است، اظهار کرد: درطول تاریخ معاصر تا صدر اسلام در هیچ کجای کره زمین نیروهای نظامی یک کشور تحت فرمان مستقیم نایب امام زمان(عج) نبوده‌اند و این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

در این مراسم امیر موسوی فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز سخنرانی کرد.

اهدای نشان خادمی افتخاری مسجد مقدس جمکران توسط حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان به امیر موسوی از دیگر بخش‌های صبحگاه عهد سربازی بود.

در پایان این صبحگاه حجت‌الاسلام حسین‌آبادی، معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران عهدنامه را قرائت کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: