کد خبر: 3937596
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۷
سرپرست خبرگزاری بسیج استان قم: 
حسینی نوده تصریح کرد: شاکله بسیج یک فرهنگ و تفکر عدالتخواه و با ایمان است که هیچگاه فرسوده نخواهد شد.
فرهنگ بسیج هرگز فرسوده نخواهد شدبه گزارش ایکنا از قم، سیدحسن حسینی نوده، سرپرست خبرگزاری بسیج استان قم، ششم آذر در گفت و گو با خبرنگاران ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و گرامیداشت  هفته بسیج با  بیان آنکه سلاح بسیج و بسیجی ایمان و منطقش برقراری عدالت اسلامی است، اظهار کرد: ریشه شجره طیبه بسیج به حضرت علی بن ابیطالب (ع) می رسد که هدف ایشان از برقراری حکومت؛ برپایی عدالت و برقراری قسط اسلامی و مبارزه با جور و فساد در سراسر عالم بوده است. 
 
حسینی نوده در ادامه رمز موفقیت یک ملت و حکومت اسلامی را توکل بر خدا، ایمان،  تبعیت و فرمانبرداری بی چون و چرا از حاکم اسلامی دانست.
 
حسینی نوده ضمن برشمردن ویژگی‌های یک بسیجی، تبعیت از ولی فقیه زمان را بارزترین این ویژگی‌ها دانست و گفت: بسیجیان برای عمل به فرامین ولی امر مسلمین جهان در همه عرصه‌ها نهایت تلاش و کوشش خود را انجام داده و از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند بود.
 
وی افزود: هر بسیجی به تنهایی، یک ملت است و همیشه و در همه حال برای فدای جان در راه اسلام بر کسی منت نمی گذارد و فقط با خدای خود معامله می‌کند .
 
حسینی نوده یادآوری کرد: بسیج خود  یک فرهنگ است و بسیجی نیز  فرهنگ ساز است و هر زمان که فرهنگ بسیجی در مسئولین ما رشد و نمو یافت و تقویت شد؛ در تمامی زمینه ها پیشرفت داشته ایم.  
 
وی تاکید کرد: تجربه ثابت کرده است که هرگاه نگاه به درون کشور داشته باشیم  ؛  با همدلی و اتحاد و با همراهی مردم توانسته ایم به اهداف انقلاب اسلامی دست پیدا کنیم و یا نزدیک شویم.
 
حسینی نوده در قسمتی دیگر از سخنان خود اظهار کرد: پر ظرفیت ترین قلبها قلب بسیجی است و هیچ افتخاری در این دنیا بالاتر از بسیجی بودن نیست ؛ چرا که  حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: در این دنیا افتخارم این است که خود بسیجی ام و بسیج قلب من است. 
 
سرپرست خبرگزاری بسیج استان قم در پایان با اشاره به فرازی از سخنان رهبر معظم انقلاب که فرمودند: «بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های اصلی انقلاب زنده بماند» نقش بسیج و بسیجیان را در این عرصه بسیار مهم و حیاتی دانست و افزود: بسیج در موضوعات گوناگون از جمله سبک زندگی اسلامی ؛ خودکفایی اقتصادی؛ علمی و ‌پژوهشی؛ معنویت و اخلاق؛ استقلال و آزادی و عدالت و مبارزه با فساد می‌تواند نقش‌آفرینی کند و همچون گذشته بدرخشد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: