ازدواج ۵۰ زوج جوان در جوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س)
کد خبر: 4220443
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۶

ازدواج ۵۰ زوج جوان در جوار بارگاه نورانی حضرت معصومه(س)

۵۰ زوج جوان امروز هم‌زمان با سالروز ازدواج امیرالمؤمنین(ع) و حضرت زهرا(س) در جوار بارگاه نورانی بانوی کرامت زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت به در سالروز ازدواج امیرالمؤمنین (ع) و حضرت زهرا (س)، میزبان ۵۰ زوج جوان برای انجام عقد ازدواج بوده است.

علاقه‌مندان برای استفاده از اتاق عقد حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/wed فرایند ثبت‌نام را انجام دهند و یا با مراجعه به پرتال جامع آستان مقدس فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها در بخش پرتال‌ها بر روی گزینه پیوند آسمانی کلیک کرده و مراحل ثبت‌نام اتاق عقد را دنبال کنند.

برای ثبت‌نام اتاق عقد حرم مدارکی از جمله تصویر برگه جواب آزمایشگاه، تصویر فرم تکمیل شده رزرو نوبت که در سایت قابل دانلود است، تصویر صفحه دوم شناسنامه زوجین و تصویر طلاق‌نامه یا گواهی فوت همسر در صورت ازدواج دوم عروس ضروری است.

شرایط استفاده از اتاق عقد حرم مطهر عبارت از حضور به‌موقع و خروج بهنگام، همراه‌داشتن حداکثر ۱۰ نفر به‌غیراز زوجین، عدم پذیرایی از مهمانان و زائران است.

یادآور می‌شود، در صورت خالی بودن ظرفیت امکان رزرو نوبت تا چهارده روز آینده وجود دارد و پس از تکمیل اطلاعات در سامانه ثبت‌نام اتاق عقد، پیامکی از شماره ۳۰۰۰۱۱۲۲ مبنی بر ثبت و رزرو زمان عقد برای متقاضی ارسال خواهد شد.

انتهای پیام
captcha