عصر شعر «ایوان آیینه» در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد
کد خبر: 4215901
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۶

عصر شعر «ایوان آیینه» در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد

عصر شعر «ایوان آیینه» با عرض ارادت بانوان شاعر و تقدیم سروده‌هایی در مدح حضرت فاطمه معصومه(س) در جوار ضریح مطهر بانوی کرامت برگزار شد.

عصر شعر «ایوان آیینه»به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، عصر شعر ایوان آیینه و عرض ارادت بانوان شاعر به بانوی نور و کرامت روز گذشته، 25 اردیبهشت‌ماه در شبستان حضرت زهرا(س) حرم بانوی کرامت برگزار شد.

این عصر شعر به همت اداره امور خواهران حرم مطهر بانوی کرامت و با اجرای سمانه خلف‌زاده و شعرخوانی بانوان شاعره اعظم سعادتمند، انسیه‌سادات هاشمی، عاطفه جوشقانیان، زهراسادات هاشمی، فاطمه زاهدمقدم، محدثه آشتیانی، زهراسادات قاسمی، مهدیه نژادابراهیم و فائزه امجدیان برگزار شد.

در این عصر شعر بانوان شاعر، اشعاری که در مدح حضرت معصومه(س) سروده بودند را در جوار ضریح مطهر حضرت تقدیم به ساحت باکرامت ایشان کردند.

یادآور می‌شود، این مراسم با پخش زنده تلویزیونی از شبکه استانی نور و شبکه چهار سیما همراه بود و در پایان نیز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد مشرف، معاون فرهنگی و حجت‌الاسلام والمسلمین صفر فلاحی، مدیر حرم مطهر بانوی کرامت از این بانوان تجلیل شد.

انتهای پیام
captcha