تقدیر امام جمعه قم از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن
کد خبر: 4199356
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۶

تقدیر امام جمعه قم از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

آیت‌الله سعیدی در پیامی از همت و ایمان مردم شریف قم که علی‌رغم مشکلات اقتصادی که گریبان‌گیر آنان به‌ویژه قشر مستضعف است دست از یاری نظام اسلامی و آرمان‌های خود برنداشته و مقاومت در برابر فشارهای دشمن را بار دیگر به تصویر کشیدند تشکر کرد.

آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س)به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌ بیت(ع) و امام جمعه قم طی پیامی از همه کسانی که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده و حمایت خود از نظام را به تصویر کشیدند تشکر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

امروز در چهل‌وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بار دیگر مهر تأیید مردم مؤمن و انقلابی شهر مقدس قم بر پای نظام جمهوری اسلامی ایران خورد تا بر مقبولیت این نظام صحه گذاشته و تلاش‌های بی‌اندازه دشمنان در مأیوس کردن مردم از این نظام را نقش‌ بر آب کند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در واقع همان تأیید مردمی بود که خداوند در قرآن کریم پیامبر گرامی اسلام را به آن دلگرمی داده و می‌فرماید: «هو الذی ایدک بنصره و بالمؤمنین…» و جمهوری اسلامی ایران که ادامه‌دهنده راه انبیای الهی و پیامبر خاتم(ص) است امروز این نصرت خداوند و تأیید مردمی را به‌ وضوح احساس کرد.

درست در زمانی که دشمنان اسلام و مسلمین در بوق‌های بلند تبلیغاتی خود دمیده و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی ایران را به چالش می‌کشیدند مردم غیور، مؤمن، انقلابی و زمان‌شناس ایران اسلامی به صحنه آمدند و استوارتر از سال‌های گذشته مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان مستکبر و ضدانقلاب کوبیدند و در آستانه انتخابات آینده پیام روشنی را به جهانیان صادر کردند.

اینجانب از جوار بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س) خاضعانه از همت و ایمان مردم شریف قم که علی‌رغم مشکلات اقتصادی که گریبان‌گیر آنان به‌ویژه قشر مستضعف است دست از یاری نظام اسلامی و آرمان‌های خود برنداشته و مقاومت در برابر فشارهای دشمن را بار دیگر به تصویر کشیدند تشکر می‌کنم و عزت و سربلندی این ملت را از خداوند متعال خواستارم.

تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌ بیت(ع) و امام‌ جمعه قم

 سیدمحمد سعیدی»

انتهای پیام
captcha