تمدید مهلت ارسال مقاله به کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی
کد خبر: 4169347
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۲

تمدید مهلت ارسال مقاله به کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

فراخوان ارسال مقاله به سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با موضوع «همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک» تا 6 مهرماه 1402 تمدید شد.

به گزارش ایکنا از قم، سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از تاریخ نهم تا یازدهم مهرماه سال ۱۴۰۲، با موضوع «همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک» از سوی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در تهران برگزار می‌شود.

صاحب‌نظران و پژوهشگران علاقه‌مند می‌توانند جهت شرکت در این کنفرانس مقالات خود را در محورهای جنگ و صلح عادلانه؛ اخوت اسلامی و مبارزه با تروریسم؛ آزاداندیشی دینی، پذیرش اجتهاد مذهبی، مقابله با تکفیر و افراطی‌گری؛ همدلی و همدردی اسلامی؛ احترام متقابل بین مذاهب اسلامی، رعایت ادب اختلاف و پرهیز از مشاجره، حرمت‌شکنی و توهین؛ تقبیح عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی را از طریق وبگاه کنفرانس به آدرسiuc.taqrib.ir  ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال اصل مقاله، ۶ مهرماه ۱۴۰۲بوده و مقالات باید در حداقل ۸ صفحه و حداکثر ۲۰ صفحه ۳۰۰ کلمه‌ای و به یکی از زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی نگارش و نمایه شده در isc باشند.

یادآور می‌شود نشانی دبیرخانه علمی کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی، قم، بلوار ۱۵ خرداد، نبش کوچه ۴، پژوهشگاه مطالعات تقریبی و شماره‌های تماس این دبیرخانه ۰۲۵۳۷۷۵۵۴۴۵ داخلی ۱۰۳-۱۱۴-۱۵۷ و  پست الکترونیک آن info.taqrib@gmail.com  است.

انتهای پیام
captcha