کد خبر: 4119664
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵

اقدامات مدیریت شهری قم در راستای خدمت به مردم است

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: تحولات خوبی در حوزه مدیریت شهری اتفاق افتاده و بسیاری از اقدامات مدیریت شهری حول خدمت رسانی به مردم است

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، مصطفی ملایی، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم در حاشیه بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی ورزشی شهید ذوالفقاری در گام سوم اجرای طرح قم در تحول که امروز ۱۵ بهمن‌ماه انجام شد، اظهار کرد: حکومت اسلامی، حکومتی مردم نهاد است؛ یعنی دیدن ظرفیت‌های مردمی و هم باورداشتن ظرفیت‌های مردمی و نیز برای مردم کار و تلاش کردن، اهمیت زیادی دارد.

وی افزود: در بررسی‌ها و تحقیقات از کشورها و شهرهای مختلف جهان، می‌بینیم به برکت مدیریت خوب مدیریت شهری، تحولات خوبی اتفاق افتاده است.

وی بیان کرد: بسیاری از اقدامات مدیریت شهری در قم حول خدمت‌رسانی به مردم است و محور، پروژه‌هایی است که مردم به رفاه و آرامش برسند.

ملایی ابراز کرد: از جمله این پروژه‌ها مربوط به پروژه‌های ورزشی است و ما درصدد هستیم مردم به ورزش و حرکت های خود نظام بدهند و از ظرفیت‌های ورزشی استفاده کنند برنامه‌های ورزشی زیادی تحقق یابد و نیازهای مردم و به ویژه نسل جوان و نوجوان دیده شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha