کد خبر: 4079469
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳

استقبال کودکان و نوجوانان قمی از نمایش عروسکی «مشک‌های خالی»

کودکان و نوجوانان منطق کم برخوردار و روستاهای قم از نمایش عروسکی «مشک‌های خالی» که در دهه دوم محرم روی صحنه تماشاخانه سیار کانون اجرا شد، استقبال کردند.

نمایش عروسکی

به گزارش ايکنا از قم، به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری استان قم نمایش عروسکی «مشک‌های خالی» را در تماشاخانه سیار اجرا کرد.

نمایش «مشک‌های خالی» با نویسندگی سجاد بهره‌مند و کارگردانی زهرا مریدی روایتی از بچه‌های کربلاست درباره کوچک‌ترین آنها علی‌اصغر تا رقیه و علی‌اکبر. روایت تشنگی آنهاست و ظلمی که بر آن‌ها روا شد در حالی‌که کودک بودند و حکایت مشک‌هایی که نتوانستند آنها را سیراب کنند.

برنامه‌های این تماشاخانه به این ترتیب منطقه اسماعیل آباد، شیخ آباد، مجتمع پردیسان کانون، بوستان شیرازی قم ، روستای جنت‌آباد، روستای قنوات، روستای خورآباد وشهرستان کهک اجرا شد .

استقبال کودک و نوجوانان منطق کم برخوردار و روستاهای قم از برنامه‌های فرهنگی هنری واحد سیار چشمگیر بود. شهردار منطقه کهک نیز ضمن قدردانی از فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوان قم بیان کرد؛ که بعد ازمدت‌ها، کارفرهنگی ویژه کودک و نوجوان به روستای خورآباد و کهک آمد و در آینده نزدیک هم میزبان فعالیت های کانون خواهند بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha