کد خبر: 4068912
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲

برپایی نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در قم

نمایشگاه کتاب ویژه کودکان و نوجوانان قم با شعار «تابستان با طعم کتاب» از امروز ۱۵ تیرماه در مجتمع کانون پرورشی واقع در شهرک پردیسان آغاز به کار کرده و تا عصر چهارشنبه ۲۲ تیرماه پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و ادبیات کودک و نوجوان است.

نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان در قمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی اداره کل‌کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان قم، در آغازین روزهای تابستان  نمایشگاه کتاب ویژه کودکان و نوجوانان قم با شعار «تابستان با طعم کتاب» برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که به‌همت کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان استان قم و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان برگزار خواهد شد، کتاب و محصولات فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان در رده‌های سنی مختلف عرضه می‌شود.

انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نشر جمال، نشر جامعه‌القرآن، نشر کتابک و نشر جمکران پنج انتشاراتی هستند که آثار خود را در این نمایشگاه عرضه خواهند کرد و غرفه مجلات و مطبوعات کودک و نوجوان با محوریت دفتر تبلیغات اسلامی نیز در نمایشگاه دایر خواهد بود.

برگزاری نشست‌های ادبی، دیدار با نویسندگان و شاعران برجسته، جلسات کتابخوانی و معرفی و نقدوبررسی آثار از رویدادهای این نمایشگاه است.

یادآور می‌شود، نمایشگاه کتاب کودک از صبح امروز ۱۵ تیرماه تا عصر چهارشنبه ۲۲ تیرماه (به جز روزهای تعطیل) در مجتمع کانون پرورشی واقع در شهرک پردیسان، خیابان سبلان، سبلان ۱۹ برپا است و از ساعت ۹ تا ۲۰ پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و ادبیات کودک و نوجوان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :