کد خبر: 4030640
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶

شهر مقدس قم در سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) غرق در نور و سرور و شادمانی است.

حرم بانوی کرامتبه گزارش ایکنا از قم، شهر مقدس قم در روز میلاد حضرت زهرا(س) حال و هوای ملکوتی دارد، حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران با اجرای برنامه‌های مولودی‌خوانی میزبان شیفتگان خاندان اهل‌ بیت عصمت و طهارت(ع) هستند.

مردم قم در جای‌جای این شهر مقدس با برگزاری آیین‌های جشن و سرور، میلاد حضرت فاطمه(س) را گرامی داشته و در این ساعات سراسر نور و معنویت، بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س) میزبان قلب‌های پاک و باصفای هزاران زائر، عاشق و شیفتگان خاندان اهل‌ بیت(ع) عصمت و طهارت است که برای عرض تبریک در این اماکن مقدس گردهم آمده‌اند.

حرم مطهر حضرت معصومه(س) چراغانی و آذین‌بندی شده و برنامه‌های جشن و سرور در این مکان مقدس با حضور عاشقان و شیفتگان خاندان ولایت در حال برگزاری است که با شاخه‌های گل و با شور و شوقی وصف‌ناپذیر در بارگاه ملکوتی کریمه اهل‌ بیت(ع) حضور  پیدا کرده‌اند؛ در مسجد مقدس جمکران نیز مراسم جشن و سرور میلاد حضرت صدیقه کبری(س) در حال برگزاری است و زائران با شرکت در این مراسم، این عید را به یکدیگر تبریک می‌گویند.

همچنین مراسم جشن و سرور در بقاع متبرک امامزادگان قم، دفتر رهبر معظم انقلاب در قم و بیوت مراجع تقلید نیز برپا شده و پیروان دین مبین اسلام و ارادتمندان با شرکت در این مراسم باشکوه، ارادت خالصانه خود را نسبت به اهل‌ بیت(ع) نشان می‌دهند.

در بسیاری از نقاط شهر قم به همت گروه‌های متعدد مردمی ایستگاه‌های صلواتی ایجاد شده و با شیرینی و شربت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از شهروندان پذیرایی می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: