کد خبر: 3986594
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
به همت اداره آموزش آستان مقدس بانوی کرامت کلاس‌های غیر حضوری آموزش بدو خدمت خادمان افتخاری این آستان مقدس در بستر روبیکا برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از قم، دوره آموزشی بدو خدمت ویژه خادمان افتخاری حرم مطهر بانوی کرامت به همت اداره آموزش به صورت آنلاین و در بستر روبیکا برگزار می‌شود.

در این دوره مجازی که در مدت ۵ روز از دوم تا پنجم مردادماه در حال برگزاری است سرفصل‌هایی نظیر زندگانی و هجرت تاریخ ساز حضرت معصومه(س)، آداب زیارت و معارف زیارتنامه حضرت معصومه(س)، بایسته‌های راهبردی اعتاب مقدس از منظر مقام معظم رهبری، آَشنایی با فعالیت‌های فرهنگی، مسائل مهم خدمتگزاری در حرم مطهر، احکام فقهی مرتبط با حرم مطهر، احکام امر به معروف و نهی از منکر، روان شناسی عمومی شخصیت و فنون برقراری ارتباط کریمانه به خادمان افتخاری حرم مطهر بانوی کرامت تدریس می‌شود.

یادآور می‌شود که در این دوره از اساتید برجسته‌ای همچون حجت‌الاسلام والمسلمین سید هادی عظیمی، حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی احمدی معاون فرهنگی آستان مقدس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی اشرف عبدی مدیر حرم مطهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی و حجت ‌لاسلام والمسلمین قدوسی استفاده می‌شود.

همچنین کلاس‌های حضوری آشنایی با مسائل امنیتی و انتظامی و کارگاه حرم شناسی بعد از پایان دوره مجازی و قبولی خادمان در امتحان این دوره و بر طرف شدن مشکلات کرونا برگزار خواهد شد.

این کلاس‌ها از ۲ تا ۵ مردادماه هر روز عصر به مدت سه ساعت از ساعت ۱۶ الی ۱۹ برگزار می‌شود و حدود ۲۰۰ نفر از خادمان افتخاری که برای خدمت افتخاری در حرم مطهر بانوی کرامت ثبت نام کرده‌اند در این دوره شرکت می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: