کد خبر: 3962821
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲
به همت حرم مطهر بانوی کرامت؛
جشنواره سلام با مشارکت بیش از 70 هزار مخاطب در بخش کودک، نوجوان و عمومی به همت حرم مطهر کریمه اهل‌ بیت(ع) به کار خود پایان داد.

جشنواره «سلام» با مشارکت بیش از ۷۰ هزار مخاطب به پایان رسیدبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، مسابقه «سلام» به همت مدیریت روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر کریمه اهل‌ بیت(ع) و با بهره‌مندی از بستر فضای مجازی در سه محور کودک، نوجوان و عمومی به صورت روزانه از ۲۸ اسفندماه تا ۱۳ فروردین‌ماه برگزار شد.

در این مسابقه روزانه کلیپ و عکس‌نوشت در سه محور کودک، نوجوان و عمومی در کانال اختصاصی مسابقه سلام در ایتا و همچنین پایگاه اینترنتی fatemi.amfm.ir منتشر و از آن‌ها طرح سؤال انجام شد و رأس ساعت ۲۰ در شبستان امام خمینی(ره) نتایج مسابقه و اسامی برگزیدگان اعلام و به ۱۴ نفر از برگزیدگان، بسته فرهنگی و آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان و نگین انگشتری آستان مقدس ویژه بخش عمومی اهدا شد.

محتواها و محورهای این مسابقه معارفی در دو بخش «سلام» به دختر حضرت موسی بن جعفر(ع) و «سلام» به امام زمان(عج) طراحی شده که در مجموع در بخش نوجوان ۱۳۲۹۹ نفر، بخش کودک ۱۷۴۸۲ و بخش عمومی نفر شرکت کرده‌اند تا در مجموع آمار شرکت‌کنندگان مسابقه به ۷۰۷۵۶ نفر رسیده است و از بین ۲۱۵ نفر برگزیده این مسابقه، ۱۲۵ نفر خارج از قم بوده‌اند.

در بخش تولید محتوا تولید یک بسته اطلاع‌رسانی شامل سه پوستر عمومی، نوجوان، کودک، تولید ۱۵ کلیپ محتوایی بخش عمومی شامل فرازهای صلوات شعبانیه، تولید ۱۵ کلیپ و ۱۵ عکس‌نوشت بخش نوجوان، ۳۰ عکس‌نوشت بخش کودک از جمله فعالیت‌های صورت گرفته برای برگزاری این مسابقه بوده است.

همچنین در راستای این مسابقه ویژه‌برنامه‌های «سلام نوجوان» شامل تشکیل حلقه‌های معرفت، پاسخ‌گویی به سؤالات نوجوانان، تبلیغ چهره به چهره و اجرای مسابقات فرهنگی و «بچه‌های بهشت» شامل اجرای مسابقه، بخش ایجاد خلاقیت، پخش انیمیشن، اجرای نمایش عروسکی و اجرای جنگ شادی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد و مورد استقبال زائران حرم کریمه اهل بیت(ع) قرار گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: