کد خبر: 3902233
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

برگزاری ۳۲ دوره قرآنی ویژه بانوان در حرم کریمه اهل بیت(ع)

مسئول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌ بیت(س) از برگزاری ۳۲ دوره آموزشی در رشته قرائت به صورت غیر حضوری ویژه خواهران خبر داد و گفت: ۷۰۶ قرآن‌آموز در این دوره‌ها شرکت می‌کنند.

برگزاری ۳۲ دوره قرآنی ویژه بانوان در حرم کریمه اهل بیت(ع)به گزارش ایکنا از قم به نقل از روابط عمومی حرم حضرت معصومه(س)، خانم جعفری با بیان اینکه هم‌زمان با شیوع بیماری کرونا کلاس‌های آموزشی مرکز قرآن و حدیث در رشته‌های قرآن و معارف اسلامی به صورت غیر حضوری با استفاده از بستر پیام رسان ایرانی ایتا در حال برگزاری است، گفت: شیوع بیماری کرونا نتوانسته موجب تعطیلی فعالیت‌های قرآنی و معارفی مرکز قرآن و حدیث شود.

وی افزود: دوره‌های آموزشی غیر حضوری مرکز مانند دوره‌های حضوری در سه گروه سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال در حال برگزاری است.

مسئول واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث با تأکید بر اینکه در حال حاضر در گروه سنی کودک در رشته قرائت هشت دوره با حضور ۲۱۴ نفر در حال برگزاری است، تصریح کرد: برای نوجوانان نیز در رشته قرائت سه دوره با حضور ۷۵ نفر برگزار می‌شود.

جعفری ادامه داد: در گروه سنی جوان و بزرگسال ۲۱ دوره با حضور ۴۱۷ شرکت کننده به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود که آزمون این دوره‌ها همزمان با روزهای پایانی خردادماه برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: در مجموع در حال حاضر ۳۲ دوره قرآنی در رشته قرائت با ۷۰۶ قرآن‌آموز به صورت غیر حضوری با استفاده از بستر ایتا از سوی واحد خواهران مرکز قرآن و حدیث برگزار می‌شود که حضور بانوان در این دوره‌ها می‌تواند نقش مهمی در گسترش فرهنگ قرآن‌محوری در جامعه داشته باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha