کد خبر: 3822117
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰
شیخ عیسی قاسم بیان کرد:
گروه سیاست و اقتصاد ــ رهبر شیعیان بحرین با اشاره به اینکه دولت ترامپ دولتی شیطانی است که صدا و فریاد آن بلند است ولی در اصل مثل طبل توخالی است، گفت: معامله قرن یعنی دین خود را بفروشیم و دست خود را از خدا جدا کنیم. کدام مسلمان عاقلی دست خدا را رها می‌کند و با ترامپ دست می‌دهد.

دولت ترامپ دولتی شیطانی و طبل تو خالی استبه گزارش ایکنا از قم، آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین، شب گذشته، دوشنبه، سوم تیرماه در دومین همایش جوانان مقاومت که در سالن بین‌المللی همایش‌های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد، اظهار کرد: قتل در اسلام بزرگترین گناه است و هرکاری که سبب مقابله با اهل بیت(ع) باشد گناه نابخشودنی است.

وی افزود: اگر با دشمنان مقابله نکنیم و در برابر آن‌ها ایستادگی نداشته باشیم گناه و زندگی خود را نابود کرده‌ایم چون آن‌ها درخت زندگی انسان‌ها را نابود می‌کنند و به خاطر این موضوع است که می‌گویند کفار حربی باید کشته شوند.

رهبر شیعیان بحرین تصریح کرد: در دین اسلام شوق به شهادت و مبارزه با دشمنان و کفار مورد تأکید است و قرآن کریم درباره این موضوع آیات زیادی دارد.

وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم‌ بیان کرد: قتال و جهاد بر شما واجب شده‌است و با اینکه این کار سخت است اما برای مسلمانان لازم است.

جنگ برابر دنیای کفر

شیخ عیسی قاسم ادامه داد: مسلمانان همواره در حال جنگ با طاغوت هستند و این موضوع سبب می‌شود که برای جنگ با دشمن مشتاق باشند و جنگ و قتال در برابر دنیای کفر سبب عزت و کرامت می‌شود. 

رهبر شیعیان بحرین اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم ادامه داد: خود را آماده کنید و با این آمادگی دشمنان را بترسانید، آمادگی در برابر دشمنان مهم است چون دشمنان نیز در حال آمادگی هستند.

شیخ عیسی قاسم با اشاره به ارزش و اهمیت جهاد در اسلام گفت: اگر در برابر دشمن خدا جهاد نکنیم محیط زندگی انسان فاسد می‌شود،  جهاد از ضروریات دین است و عشق به شهادت از جهاد نشئت می‌گیرد.

رهبر شیعیان بحرین با بیان این‌که جنگ بین حق و باطل همیشه وجود داشته وانبیای الهی همواره با کفر مبارزه می‌کردند، گفت: دولت ترامپ دولتی شیطانی است که صدا و فریاد آن بلند است ولی در اصل مثل طبل توخالی است.

دست خدا را رها نکنید

وی با اشاره به معامله قرن گفت: در معامله قرن باید با ترامپ دست بدهید و آیا حاضر هستید دست خدا را رها کنید، ننگ بر این معامله قرن؛ باید صبر کرد و زیر بار این معامله نرفت.

شیخ عیسی قاسم با تأکید بر اینکه اسلام به ما درس عزت می‌دهد، ادامه داد: معامله قرن یعنی دین خود را بفروشیم و دست خود از خدا را رها کنیم و با ترامپ دست دهیم. کدام مسلمان عاقلی دست خدا را رها می‌کند و با ترامپ دست می‌دهد.

رهبر شیعیان بحرین بیان کرد: ملت‌های اسلامی در برابر معامله قرن ایستادگی می‌کنند و هیچ‌گاه در برابر ترامپ کوتاه نیامده و حریت و آزادگی خود را نمی‌فروشند و تنها راه مقابله با ترامپ و معامله قرن مقاومت است، چون مقاومت یکی از موضوعات مقدس و باارزشی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: