کد خبر: 4225947
تاریخ انتشار : ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰

برگزاری پویش «عزادار حسینم» در حرم مطهر بانوی کرامت

واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت پویش «عزادار حسینم» را ویژه کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند و علاقه‌مندان می‌توانند تا 30 محرم در این پویش شرکت کنند.

پویش «عزادار حسینم»به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت‌الاسلام مرتضی جعفری، مسئول واحد کودک و نوجوان حرم مطهر بانوی کرامت طی سخنانی با اشاره به برگزاری پویش «عزادار حسینم» ویژه کودکان و نوجوانان در حرم مطهر بانوی کرامت، اظهار کرد: هر روز ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه قرآن قصه‌های کربلا بازگو شده و سؤالی طرح می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند جواب خود را ارسال کنند.

وی ادامه داد: پویش «عزادار حسینم» بخش‌های مختلفی دارد و علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می‌توانند در هر مکان و زمانی که عزاداری می‌کنند تصاویر خود را ارسال کنند و در این پویش شرکت کنند.

جعفری اضافه کرد: ۱۰ قسمت برنامه رسانه‌ای فاخر مربوط به حسینه کودک نیز در شبستان حضرت زهرا(س) ضبط شده که هر روز ساعت ۱۷ از شبکه قرآن به همراه مسابقه پخش می‌شود.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای شرکت در پویش عزادار حسینم و ارسال تصاویر عزاداری خود می‌توانند به نشانی اینترنتی fatemi.amfm.ir/azadar مراجعه کنند.

انتهای پیام
captcha