کد خبر: 4222085
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۷

برگزاری سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جعفرآباد

سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جعفرآباد با حضور سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم، رئیس دادگستری و فرماندار شهرستان جعفرآباد در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم، سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان جعفرآباد با حضور سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم، رئیس دادگستری و فرماندار شهرستان جعفرآباد در این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های خستگی ناپذیر مرحوم سیدکمال موسوی دبیر سابق شورای فرهنگ عمومی، مقرر شد مکانی با تصمیم شورای نامگذاری شهرستان جعفرآباد به نام مرحوم سیدکمال موسوی نامگذاری گردد. 

همچنین در این جلسه ضمن تاکید بر گرامیداشت عید سعید غدیر مقرر شد از برگزاری جشن‌های مردمی و خانوادگی در سطح شهرستان حمایت شده و بهترین جشن‌ها مورد تقدیر قرار گیرد؛ برگزاری پویش مردمی اطعام غدیریه و تشکیل کمیته غدیر از دیگر مصوبات این جلسه بود.

یادآور می‌شود، در پایان این جلسه سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل قم نیز با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های فرماندار و رئیس دادگستری شهرستان جعفرآباد در راستای اجرای قانون حمایت از اطفال، نوجوانان و خانواده تجلیل کرد.

انتهای پیام
captcha