پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
کد خبر: 4220392
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۶

پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از میان علاقه‌مندان به فراگیری علوم قرآنی در مقطع کارشناسی ارشد برای سال 1403-1404 دانشجو می‌پذیرد.

پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم و معارف قرآن کریمبه گزارش ایکنا از قم، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از میان علاقه‌مندان به فراگیری علوم قرآنی در مقطع کارشناسی ارشد از طریق کنکور دانشجو می‌پذیرد. این دانشگاه دارای 18 دانشکده علوم قرآنی در شهرهای تهران، قم، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، زاهدان، بندرعباس، بجنورد، زابل، سبزوار، شاهرود، آمل، خوی، مراغه، ملایر، خمین و میبد می باشد.

تحصیل در این دانشگاه به صورت رایگان بوده و بهره‌مندی از استادان متخصص و مطرح کشوری، امکانات مجهز آموزشی و رفاهی(خوابگاه، تغذیه و وام‌های دانشجویی به کلیه متقاضیان واجد شرایط)، کتابخانه‌های پیشرفته، بهره‌مندی از بهترین و بروز ترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، اعطای کمک هزینه تحصیلی به رتبه های زیر ۵۰۰ کنکور و برگزیدگان المپیاد نهایی و برگزاری کارگاه‌های متعدد پژوهشی، آموزشی و فرهنگی از مهمترین مزایای تحصیل در این مجموعه بزرگ قرآنی است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.quran.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 37604070-025 داخلی 374 و 373 تماس بگیرند.

انتهای پیام
captcha