کد خبر: 4218765
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۸
آیت‌الله سعیدی:

حضور مردم در تشییع شهدای خدمت نقشه‌های دشمن را خنثی کرد

امام‌ جمعه قم با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از حرکت و خیزش مردم برای تشییع شهدای خدمت بسیار عصبانی شدند، گفت: همان‌طور که زنده‌بودن شهدای خدمت برکت زیادی برای انقلاب اسلامی به‌ویژه مردم داشت، شهادت آنها نیز باعث خیزش مردم، تکانه‌ای به وجدان مسئولان نظام و خنثی‌شدن نقشه‌های دشمن شد.

آیت‌الله سیدمحمد سعیدی در دیدار کاظم مجتباییبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، تولیت حرم بانوی کرامت در دیدار با کاظم مجتبایی، مشاور معاونت بهداد فراجا که روز گذشته، هفتم خردادماه در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، ضمن اشاره به تلاش نیرو‌های امنیتی در کشور گفت: خداوند متعال امور خودش را از طریق اسباب دنیایی انجام می‌دهد؛ مانند امنیت که شما نیرو‌های امنیتی اسباب الهی برای انقلاب اسلامی شمرده می‌شوید؛ هر انسان می‌تواند اسباب الهی برای خود و دیگران باشد؛ اما شرط آن این است که حرکتی داشته باشد و در این راه تلاش کند.
 
وی ادامه داد: نهضت‌ها و قیام‌های آزادی‌بخش هم از طریق اسباب الهی میسر می‌شود و نصرت الهی را در پی دارد؛ اما هزینه آن می‌تواند سخت باشد؛ مانند قیام امام حسین(ع) که نهضت اسلامی را زنده کرد و با شهادت و اسارت اهل‌ بیت(ع) همراه بود.
 
تولیت حرم بانوی کرامت با اشاره به خیزش اخیر مردم در تشییع شهدای خدمت افزود: ما از اتفاقی که برای شهدای خدمت افتاد بسیار ناراحت هستیم، اما با کمی توجه می‌بینیم همان‌طور که وجود زنده این شهدا باعث برکت زیادی برای انقلاب اسلامی به‌ویژه مردم بود، شهادت آنها نیز باعث خیزش مردم و تکانه‌ای به وجدان مسئولان نظام است. دشمنان انقلاب اسلامی از این حرکت و خیزش مردمی بسیار عصبانی شدند، زیرا تمام نقشه‌های آنان به برکت خون شهدای خدمت خنثی شد.
انتهای پیام
captcha