امنیت در گرو حضور مردم در پای صندوق‌های رأی است
کد خبر: 4197004
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۶
رئیس جهاد دانشگاهی قم:

امنیت در گرو حضور مردم در پای صندوق‌های رأی است

رئیس جهاد دانشگاهی قم بیان کرد: پیشرفت، تحصیل، انجام کارهای زیربنایی، اقتصادی در کشور در گرو وجود امنیت است و  لزوم ایجاد امنیت حضور مردم در پای صندوق‌های رأی است.

حامد حیاتی، رئیس جهاد دانشگاهی قمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد قم، حامد حیاتی، رئیس جهاد دانشگاهی قم، در نشست فرماندهی سپاه علی ابن ابیطالب با رؤسا و مدیران دانشگاه‌های استان و اعضای شورای کانون و معاونین بسیج استان قم که دوشنبه 9 بهمن‌ماه در سالن جلسات شهید اخلاقی سپاه علی ابن ابی طالب برگزار شد، با اشاره به سخرانی رهبر معظم انقلاب در سال 94 که مشارکت در انتخابات را ضامن و نگهدارنده انقلاب و امنیت دانستند، بیان کرد: پیشرفت، تحصیل، انجام کارهای زیربنایی، اقتصادی در کشور در گرو وجود امنیت است و  لزوم ایجاد امنیت حضور در پای صندوق‌های رأی است.

وی ادامه داد: با توجه به اتفاقات اخیر در کشور از جمله حادثه تروریستی کرمان که منجر به شهادت جمعی از هموطنان و اینکه  دشمنان انقلاب از  خارج کشور دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند، حضور در انتخابات ضامن امنیت در کشور است.

رئیس جهاد دانشگاهی قم با اشاره بر لزوم حضور پر شور تمام آحاد مردم پای صندوق‌های رأی گفت: انتخابات سال 1400 و حضور حداکثری مردم سوریه نشان‌دهنده درک مردم این کشور است.

حیاتی با اشاره به روحیه انقلابی مردم شریف ایران تصریح کرد: ملت ایران علی‌رغم وجود مشکلات به دلیل  پایبندی به نظام مقدس اسلامی در تمام صحنه‌ها از جمله انتخابات پای کار ایستاد‌ه‌اند و مسئولین همواره باید قدردان این مردم باشند.

انتهای پیام
captcha