رشته «هنرهای رایانه‌ای» به دانشکده دین و‌ رسانه اضافه شد
کد خبر: 4196964
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵
معاون آموزش دانشکده دین و رسانه قم:

رشته «هنرهای رایانه‌ای» به دانشکده دین و‌ رسانه اضافه شد

معاون آموزش دانشکده دین و رسانه قم بیان کرد: فرآیند ثبت‌نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشکده دین و رسانه در حالی به زودی آغاز می‌شود که رشته «هنر‌های رایانه‌ای - گرایش چندرسانه‌ای» به رشته‌های این دانشکده افزوده شده است.

دانشکده دین و رسانهبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی دانشکده دین و‌ رسانه، حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی، معاون آموزش دانشکده دین و رسانه در گفت‌وگویی بیان کرد: فرآیند ثبت‌نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشکده دین و رسانه در حالی به زودی آغاز می‌شود که رشته «هنر‌های رایانه‌ای - گرایش چندرسانه‌ای» به رشته‌های این دانشکده افزوده شده و متقاضیان می‌توانند علاوه بر این رشته، از میان رشته‌های «ادبیات نمایشی - فیلمنامه‌نویسی»، «علوم ارتباطات اجتماعی»، «دین و رسانه»، «تولید سیما» نیز در آزمون نام‌نویسی کنند.

وی افزود: همچنین با اقدامات صورت گرفته و اخذ مجوز لازم از وزارت علوم، ظرفیت پذیرش دانشکده افزایش یافته و طلاب سطح دو می‌توانند با شرکت در آزمون اختصاصی و مصاحبه، در دانشکده قم دانشگاه صداوسیما تحصیل کنند.

حسنی اظهار کرد: در سال تحصیلی آینده نسبت به دوره‌های گذشته امکانات رفاهی و آموزشی این دانشکده افزایش پیدا کرده است؛ اضافه شدن خوابگاه برای دانشجویان غیربومی و احداث استودیوی تلویزیونی از مزایای سال تحصیلی پیش رو است.

وی ادامه داد: همچنین اعضای هیأت علمی دانشکده دین و رسانه با عضویت حجج اسلام والمسلمین رازی زاده و داودآبادی، افزایش یافته که کیفیت آموزش را ارتقا می‌دهد.

اخبار تکمیلی و زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون به زودی اعلام می‌شود.

انتهای پیام
captcha