کد خبر: 4096794
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۰
در شب و روز رحلت بانوی کرامت؛

انعکاس رسانه‌ای برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) انجام می‌شود

برنامه‌های حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) به مناسبت سالروز رحلت شهادت‌گونه حضرت مصعومه(س) از شبکه‌های استانی، ملی و بین‌المللی منعکس می‌شود.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، به همت اداره رسانه و فضای مجازی حرم مطهر بانوی کرامت در شب و روز رحلت شهادت گونه حضرت معصومه(س) 25 برنامه رسانه‌ای از ۱۱ شبکه استانی، ملی و بین‌المللی از حرم مطهر تولید و پخش خواهد شد.

شبکه یک سیما در روز جمعه ۱۳ آبان‌ماه دعای ندبه حرم مطهر بانوی کرامت را در ساعت ۶ صبح و برنامه رواق آینه را در ساعت ۲۲:۲۵ از این آستان مقدس پخش می‌کند و در روز شنبه ۱۴ آبان‌ماه مصادف با سالروز رحلت شهادت‌گونه بانوی کرامت برنامه صبح بخیر ایران را از ساعت ۷ صبح و ویژه برنامه بانوی کرامت را از ساعت ۱۵:۱۰ از آستان مقدس بانوی کرامت پخش می‌کند.

شبکه دو سیما نیز جمعه ۱۳ آبان‌ماه در شب رحلت شهادت‌گونه بانوی کرامت از ساعت ۱۸:۱۰ تا ۱۹:۳۰ مداحی محمود کریمی را به صورت زنده از حرم مطهر بانوی کرامت پخش می‌کند و شنبه ۱۴ آبانماه نیز ویژه برنامه قرار فاطمی را از ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۴:۲۵ از حرم حضرت معصومه (س) روی آنتن می‌برد.

شبکه سه سیما جمعه ۱۳ آبان‌ماه در ساعت ۲۳:۳۰ برنامه در آستان خورشید را از حرم مطهر بانوی کرامت منعکس می‌کند و در سالروز رحلت شهادت گونه بانوی کرامت نیز ساعت ۱۳:۱۵ با برنامه سمت خدا از حرم مطهر بانوی کرامت پخش زنده دارد.

شبکه پنج سیما در شب رحلت شهادت‌گونه بانوی کرامت برنامه عطر عاشقی را از ساعت ۱۷:۰۵ تا ۱۷:۲۵ و ویژه برنامه شب شهادت را از ساعت ۲۲ از حرم مطهر پخش خواهد کرد.

شبکه افق در همین شب رحلت شهادت‌گونه بانوی کرامت برنامه تکیه را از ساعت ۲۱ و همچنین در روز رحلت نیز برنامه تکیه را از ساعت ۱۳:۳۰ به روی آنتن خواهد برد.

شبکه قرآن و معارف سیما جمعه ۱۳ آبان‌ماه مراسم تعویض پرچم گنبد مطهر حرم بانوی کرامت را از ساعت ۱۶ پخش می کند و شنبه ۱۴ آبانماه در ظهر رحلت شهادت‌گونه بانوی کرامت از ساعت ۱۲:۳۰ مداحی سیدرضا نریمانی، عصر رحلت از ساعت ۱۶:۳۰ مداحی محمدحسین پویانفر و شام رحلت از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱ مراسم شمع‌گردانی را به صورت زنده پخش می‌کند.

شبکه قم نیز جمعه ۱۳ آبان‌ماه مراسم تعویض پرچم گنبد مطهر حرم بانوی کرامت را از ساعت ۱۶ پخش می‌کند و از ساعت ۲۱ با برنامه ماهتاب از حرم مطهر بانوی کرامت مهمان خانه‌های مردم است، شنبه ۱۴ آبان‌ماه نیز از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ عصر با مراکز استان‌ها ارتباط خواهد داشت.

شبکه هدایت در شب رحلت ویژه برنامه شهادت را از ساعت ۲۱، شبکه ولایت ویژه برنامه کوثر قم را از ساعت ۱۶:۳۰ و شبکه عتبه علویه ویژه برنامه شهادت را از ساعت ۱۹:۱۰ تا ۲۰ از حرم مطهر بانوی کرامت تولید و پخش می‌کند.

شبکه الاهواز نیز در سالروز رحلت شهادت گونه حضرت معصومه(س) ویژه برنامه‌ای از حرم مطهر بانوی کرامت خواهد داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha