کد خبر: 4090049
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۳

مسئولان با مردم بی‌واسطه سخن بگویند

کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه نباید منکر این باشیم که نقاط ضعفی وجود دارد، گفت: لازمه دورانی که در بمباران رسانه‌ای دشمن قرار داریم این است که مسئولان در رده‌های مختلف بی واسطه با مردم سخن بگویند.

به گزارش ایکنا از قم، حجت‌الاسلام حامد کاشانی شامگاه پنجشنبه 14 مردادماه در جمع نمازگزارن و مجاوران مسجد مقدس جمکران به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) طی سخنانی با بیان اینکه غیبت یکی از مباحث پیچیده اعتقادی و در سطح نبوت است، اظهار کرد: غیبت برای ما فواید و ضررهای زیادی دارد و البته دسترسی نداشتن به صورت حضوری به امام معصوم خیلی گرفتاری دارد، چرا که دسترسی به فصل‌الخطاب قطعی نداریم یعنی بهترین کار هم انجام شود ممکن است بعداً متوجه شویم بخشی از مسیر را اشتباه رفتیم.

وی با بیان اینکه ما در دوره غیبت راهی بهتر از ولایت فقیه نمی‌شناسیم، اضافه کرد: کسی که پرچم تشیع را به دست گرفته تا امت، متحد به پیش رود کسی جز مقام معظم رهبری نیست.

این کارشناس مذهبی با بیان اینکه مقام معظم رهبری مظلوم واقع شدند، ابراز کرد: تمام دشمنان امام زمان(عج) از همه جای عالم به دنبال ضربه زدن به این علمدار هستند تا شیعه را تضعیف کنند.

وی با اشاره به اینکه نباید منکر این باشیم که نقاط ضعفی وجود دارد، گفت: لازمه دورانی که در بمباران رسانه‌ای دشمن قرار داریم این است که مسئولان در رده‌های مختلف بی واسطه با مردم سخن بگویند.

کاشانی با بیان اینکه اغتشاشگران به دنبال این هستند که از مردم سو استفاده کنند، بیان کرد: در شرایط کنونی واضح است که جامعه باید برای اغتشاشگران ناامن باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha