کد خبر: 4086625
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹

راه‌اندازی خط سریع‌السیر اتوبوس ویژه دانشگاه‌های قم

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم گفت: خط جدید و سریع‌السیر اتوبوس ویژه دانشگاه‌های قم به‌صورت رفت‌وبرگشت و در مسیر بلوار منتظری تا دانشگاه پیام نور تعریف‌ شده است.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از  روابط عمومی شهرداری قم، علی نیک، سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم طی سخنانی با اشاره به آغاز سال تحصیلی و لزوم سرویس‌دهی به دانشجویان اظهار کرد: با توجه به مطالبات دانشجویان برای سال تحصیلی و تردد بسیار آن در مسیر پردیسان، خط ویژه‌ای راه‌اندازی شد.

وی افزود: خط جدید و سریع‌السیر اتوبوس به‌صورت رفت‌وبرگشت و در مسیر بلوار شیهد منتظری تا دانشگاه پیام نور تعریف‌شده و تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۲ فعال است.

سرپرست سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری قم گفت: مسیر حرکت اتوبوس‌ها از بلوار شهید منتظری، بلوار نیایش، بلوارامین، بلوار غدیر، دانشگاه قم، دانشگاه آزاد اسلامی، بلوار شهروند، دانشگاه شهاب دانش، بلوار امامت و دانشگاه پیام نور است.

نیک یادآور شد: خطوط جدید اتوبوس‌رانی با توجه به مطالبه مردم و شهروندان در تمام نقاط شهر در حال راه‌اندازی بوده و خط شهرک امام حسن(ع) نیز از شهرک امام حسن(ع) تا پایانه شهید مطهری(حرم مطهر) به‌صورت رفت‌وبرگشت راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha