کد خبر: 4078738
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۹

یادواره شهدای کارکنان دولت در قم برگزار می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: برای نخستین بار یادواره شهدای کارکنان دولت در این استان برگزار می‌شود.

سیدمهدی قریشی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قمبه گزارش ایکنا از قم، سیدمهدی قریشی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت در استان قم که امروز، 26 مردادماه برگزار شد، با اشاره به اینکه این یادواره در هفته دولت و در راستای برنامه‌های کنگره ملی شهدای استان قم برگزار می‌شود، اظهار کرد: باید از تمامی ظرفیت‌ها برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر یادواره استفاده شود و لازم است برنامه‌های پیش‌بینی شده یادواره از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

وی با اشاره به حضور مقامات کشوری در این یادواره، ادامه داد: با توجه به حضور شخصیت‌های کشوری در این برنامه باید از ظرفیت‌های رسانه‌ای برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌درستی استفاده شود.

قریشی بیان کرد: تمامی مدیران و دستگاه‌های اجرایی باید برای برگزاری این‌گونه یادواره‌ها و کنگره ملی شهدای استان قم اهتمام داشته باشند. شهدا به این‌گونه برنامه‌ها نیازی ندارند، بلکه این ما هستیم که نیازمند به شهدا هستیم و چنین برنامه‌هایی حداقل تذکری برای امثال ماست که باید پاسخگوی خون شهیدان باشیم.

وی ایجاد دبیرخانه دائمی یادواره شهدای کارکنان دولت در استان را خواستار شد و گفت: امیدواریم این برنامه هر ساله در این هفته برگزار شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha