کد خبر: 4018541
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۹
در قم؛

معاون پارک علم و فناوری قم از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌ بازار در قم خبر داد و بیان کرد: طبق روال هر سال برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش بر عهده پارک علم و فناوری استان قم است و با توجه به محدودیت‌های کرونایی مجبور به برگزاری مجازی این نمایشگاه هستیم.

حمیدرضا فرج شوشتری‌پور، معاون پارک علم و فناوری قمبه گزارش ایکنا از قم، حمیدرضا فرج شوشتری‌پور، معاون پارک علم و فناوری قم، امروز، ۱۴ آذرماه در نشستی با اصحاب رسانه که به‌مناسبت فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری در سالن مرکزی دانشگاه قم برگزار شد، با بیان اینکه شعار هفته پژوهش امسال «پژوهش فناوری در خدمت تولید» است، بیان کرد: نمایشگاه ویژه «هفته پژوهش و فناوری و فن‌بازار» امسال برگزار خواهد شد.

وی افزود: نقش مهم فناوری و نوآوری در تولید و افزایش کارایی تولید قطعا برکسی پوشیده نیست. لذا، برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش اهمیت این حوزه را نشان می‌دهد.

معاون پارک علم و فناوری قم از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌ بازار در قم خبر داد و بیان کرد: طبق روال هر سال برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش بر عهده  پارک علم و فناوری استان قم است و با توجه به محدودیت‌های کرونایی مجبور به برگزاری مجازی این نمایشگاه هستیم.

وی افزود: ۱۴ آذرماه آخرین روز فراخوان نمایشگاه هفته پژوهش است و از ۲۰ تا ۳۰ آذرماه جاری این نمایشگاه برگزار می‌شود و عموم علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های Qomstpfair.ir و Qomteachfair.ir از این نمایشگاه مجازی بازدید کنند.

شوشتری با بیان اینکه فردا از صفحه اول سامانه رونمایی می‌شود، یادآور شد: تور بازدید از نمایشگاه ملی هفته پژوهش و دوره‌های مشاوره‌ای و فن بازار از جمله اقدامات دیگر پارک علم و فناوری در این هفته است.

معاون پارک علم و فناوری قم افزود: با توجه به فرارسیدن سالگرد شهادت محسن فخری‌زاده تقدیر از خانواده این شهید والامقام در این هفته انجام خواهد شد.

یادآور می‌شود، همایش تجلیل از پژوهشگران برتر فردا، ۱۵ آذرماه با حضور استاندار قم و سخنرانی آیت‌الله بهشتی از ساعت ۱۰ در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: