کد خبر: 4007232
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹
به همت مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی قم انجام می‌شود؛

مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی واحد استان قم(رویا) با هدف ارتقای سطح سلامت بانوان، طی اجرای طرح پایش سلامت باروری بانوان با اعمال تخفیف ۴۰ درصدی سلامت باروری بانوان را پایش و در صورت نیاز روند درمان مراجعین را آغاز می‌کند.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان قم با توجه به نقشی که در سلامت باروری بانوان دارد طرح پایش سلامت باروری بانوان را به‌مناسبت هفته ملی سلامت بانوان اجرا می‌کند.

در این طرح که از 27 مهرماه آغاز شده، بانوان فرصت دارند تا روز دوشنبه، سوم آبان‌ماه برای اولین بار به مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی واحد استان قم مراجعه کرده و با 40 درصد تخفیف، سلامت باروری خود را پایش یا روند درمان خود را آغاز کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند با مراجعه به وبسایت مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان قم به نشانی www.rooyaivf.ir نسبت به دریافت نوبت الکترونیکی اقدام کنند و یا جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح با شماره 31621 و پیش شماره 025 با این مرکز فوق تخصصی تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: