کد خبر: 3978847
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
مسئول سازمان بسیج رسانه قم با صدور پیامی از تلاش اصحاب رسانه در انتخابات ۲۸ خرداد قدردانی کرد و گفت: حضور پرشور ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد بی‌گمان یکی از صفحات زرین تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است.

تقدیر مسئول سازمان بسیج رسانه قم از تلاش اصحاب رسانه در انتخاباتبه گزارش ایکنا از قم، مهدی تاجیک، مسئول سازمان بسیج رسانه قم با صدور پیامی از تلاش اصحاب رسانه در انتخابات ۲۸ خرداد قدردانی کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

حضور پرشور ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد بی‌گمان یکی از صفحات زرین تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است. این حماسه حضور در شرایط دشوار معیشتی و اقتصادی مردم متأثر از ناکارآمدی مدیریت اجرایی و همچنین طوفان سهمگین تبلیغات رسانه‌ای دشمنان و تحریم‌کنندگان انتخابات محقق شد که در برابر آن نقش پررنگ و برجسته مجاهدت خبرنگاران و اهالی رسانه در امیدآفرینی، آگاهی‌بخشی و دعوت مردم به مشارکت حداکثری حقیقتاً ستودنی بود و مصداق وعده الهی «و لینصرن الله من ینصره» گردید.

اینجانب ضمن تبریک این پیروزی بزرگ ملت، از همه مدیران، خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان قم به جهت نقش‌آفرینی مؤثر و به یادماندنی در این موفقیت ملی، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

از دغدغه‎‌مندی خالصانه و احساس مسئولیت جمعی از اهالی رسانه که با نامزدی خود در انتخابات شورای اسلامی شهر مقدس قم، شور مضاعفی نیز در میان اهالی رسانه ایجاد کردند، سپاسگزاری نموده و امیدوارم کماکان نظرات دقیق و کارشناسانه خود را به منتخبین مردم ارائه نمایند.

مهدی تاجیک
مسئول سازمان بسیج رسانه قم»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: