کد خبر: 3971944
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
در حوزه شتاب‌دهی و رشد شرکت‌های فناور استان قم، اجرای برنامه صندلی تجربه در حوزه فناوری اطلاعات سلامت، نشست‌های علمی تخصصی، وبینار تکنوکلاب سلامت و نیز برگزاری رویداد ایده‌پردازی در فهرست فعالیت‌های مشترک جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی استان قم قرار گرفت.

بررسی زمینه‌های همکاری جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکیبه گزارش ایکنا از قم، مدیران مراکز فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی استان قم، رشد دانشگاه علوم پزشکی استان قم و نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، شامگاه یکشنبه، 26 اردیبهشت در نشستی زمینه‌های فعالیت مشترک را بررسی کردند.

در ابتدای این نشست یاسر شریفی، مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم به تشریح فعالیت‌‌های‌ مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان قم پرداخت و گفت: برنامه‌های مرکز نوآوری در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی، تجاری‌سازی، فناوری و رشد تیم‌های فناور مرکز طراحی شده است و در قالب‌های متنوع برگزار می‌شود و در این مسیر همکاری مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی می‌تواند باعث هم‌افزایی و ارتقای کمی و کیفی این فعالیت‌ها شود.

در ادامه جلسه علیرضا کوهپایی، مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی، گفت: هر زمانی که جهاد دانشگاهی در کنار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته دستاوردهای مناسبی حاصل شده است.

کوهپایی بیان کرد: امیدواریم در اجرای برنامه‌های مشترک بتوانیم با مرکز نوآوری و شتاب‌دهی جهاد دانشگاهی قم اقدامات مناسبی انجام دهیم.

یادآور می‌شود، در این جلسه اجرای برنامه صندلی تجربه در حوزه فناوری اطلاعات سلامت، نشست‌های علمی تخصصی، وبینار تکنوکلاب سلامت و نیز برگزاری رویداد ایده‌پردازی در نیمه دوم سال مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در فهرست فعالیت‌های مشترک جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی استان قم قرار گرفت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: