کد خبر: 3936630
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم از کسب دو رتبه برتر توسط نمایندگان این استان در بخش بانوان چهل‌و‌سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد.

درخشش بانوان قمی در چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآنبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم، سیدمحمد صالح‌نژاد، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به برگزاری مرحله نهایی چهل‌و‌سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، اظهار کرد: امسال این مسابقات که قرار بود به میزبانی تهران برگزار شود به‌دلیل شیوع کرونا، در دو بخش بانوان و آقایان به‌صورت غیر حضوری برگزار شد.

وی افزود: در بخش آقایان، طی هماهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه با مراکز استانی صدا و سیما، مقرر شد نمایندگان هر استان در صدا و سیمای هر مرکز حضور یابند و در رشته خود به اجرا بپردازند، فیلم این اجراها نیمه دوم آذرماه جاری از شبکه قرآن سیما پخش می‌شود و داوران نیز به ارزیابی آنها می‌پردازند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه بخش بانوان هم به‌صورت ویدئوکنفرانس تدارک دیده شد، اظهار کرد: پنج نفر از بانوان قمی در این مرحله حضور داشتند که پس از ارزیابی داوران، رأی نهایی در این بخش اعلام شده و شاهد درخشش دو نماینده استان قم و کسب رتبه‌های برتر توسط آنها بودیم.

وی ادامه داد: فاطمه پیوسته رودسری توانست در رشته دعاخوانی، رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص دهد؛ در رشته قرائت تحقیق نیز نسیبه کرمی پارسا رتبه دوم کشوری را کسب کرد.

صالح‌نژاد با تبریک این موفقیت به جامعه قرآنی استان قم، بیان کرد: امیدواریم در بخش آقایان هم شاهد درخشش نمایندگان قرآنی خود باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: