کد خبر: 3881751
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
گلایه از انتشار یک یادداشت به‌عنوان بیانیه آستان مقدس قم؛
آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) انتشار «بیانیه‌ای» با عنوان « آرامش و سکینه عمومی تنها واکسن شناخته شده برای مقابله با یک اپیدمی» را تکذیب کرد.
میان حرم مطهر و شورای تامین قم هیچ اختلافی نیستبه گزارش ایکنا از قم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) ، روابط عمومی آستان، انتشار «بیانیه‌ای» با عنوان « آرامش و سکینه عمومی تنها واکسن شناخته شده برای مقابله با یک اپیدمی» را تکذیب کرده و با تاکید بر اینکه محتوای این یادداشت با سیاست‌های آستان مقدس در تضاد است، مشارکت با شورای تامین استان در راستای پیشگیری از شیوع کرونا را اعلام می‌کند.
به دنبال انتشار یادداشتی با عنوان «آرامش و سکینه عمومی تنها واکسن شناخته شده برای مقابله با یک اپیدمی/ معماری ایمانی حریم فاطمی سد پولادین مبارزه با اپیدمی کرونا»در کانال و پایگاه خبری آستان مقدس آستان مقدس برخی از شبهات و برداشت‌های نادرست مطرح شده که مدیریت روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس جوابیه‌ای را صادر کرده است.
این مطلب فقط یک یادداشت و نظر شخصی نویسنده بوده و مطرح شدن این مطلب به عنوان بیانیه آستان مقدس در برخی از رسانه‌ها کار نادرست و غیر اخلاقی است. البته با فرد خاطی که بدون هماهنگی‌های لازم یادداشت مذکور را بارگذاری کرده است برخورد خواهد شد.
محتوای این یادداشت برخلاف سیاست‌های رسمی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) است چرا که میان آستان مقدس و شورای تامین استان قم در مناسبت‌های مختلف، همکاری‌های بسیاری رقم خورده است.
مسئولان آستان مقدس حضرت معصومه(س) همانند دیگر مسئولان استان و کشور به ویژه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قم و وزارت بهداشت و درمان به فکر سلامت زائران بوده و تاکنون نیز برای جلوگیری از شیوع کرونا اقدامات مختلفی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: