کد خبر: 3858671
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷
گروه فرهنگی ــ گردهمایی انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه شامگاه پنجشنبه، 30 آبان در دارالقرآن علامه طباطبایی در قم برگزار شد.
گردهمایی انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه برگزار شد

به گزارش ایکنا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی، رئیس سابق شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در گردهمایی انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه که به مناسبت سی‌وهشتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی، شب گذشته در دارالقرآن این مفسر بزرگ قرآن برگزار شد با بیان اینکه همه ما مدیون امام خمینی(ره) هستیم، گفت: عمق و ریشه یک روحانی در داخل و خارج، حوزه است و باید از آن تغذیه کند.

وی با بیان اینکه حوزه محور همه ارزش‌ها و حرکت‌ها است اضافه کرد: چند وقت قبل در سفری که به برزیل داشتم فعالیت‌های تبلیغی بزرگی را در حال انجام دیدم که همه این حرکت ها از برکت وجود حرکت امام  و انقلاب است.

تقوی بیان کرد: امام خمینی به واژه‌های عدالت و جهاد و ایثار چهره تازه بخشید و هرگز در برابر طاغوت سر خم نکرد.

وی با بیان اینکه وحدت از کلیدواژه های رفتار و سخنان امام بود اظهار کرد: ما تفرقه را از امت واحده تفریق و خرابه‌های باقیمانده از هجوم مغولان را آباد خواهیم کرد و عشق و ایثار را به باغبانی آن می‌خوانیم و در بوستان شهادت، پژمردگی لاله‌ها را تحمل نمی‌کنیم. 

همچنین آیت‌الله نوری همدانی و حجت الاسلام والمسلمین واعظ موسوی، رئیس انجمن تبلیغ و ارتباطات حوزه در این مراسم سخنرانی کردند. 

در این مراسم از آیت‌الله سیدهاشم محلاتی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی، حجت‌الاسلام والمسلمین میرباقری، سیدهادی خسروشاهی و خانواده حجت‌الاسلام صالحی خوانساری تجلیل شد. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: