جهاددانشگاهی قم برگزیده رویداد «جوانی جمعیت» شد

رویداد «جوانی جمعیت»به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قم، دومین رویداد استانی «جوانی جمعیت» به‌ همت امور زنان و خانواده استانداری  و مشارکت شهرداری قم با حضور سیدمحمد آقامیری، استاندار  قم، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، تولیت حرم حضرت معصومه(س) و جمعی از معاونان و مدیران استانی، شامگاه 19 خردادماه برگزار شد.

در این رویداد که جهت تقدیر و معرفی دستگاه‌ها، ارگان‌ها و افراد فعال در تحقق اهداف و سیاست‌های جوانی جمعیت برگزار شده بود، از جهاددانشگاهی استان قم به جهت کسب رتبه برتر در شاخص «دستگاه دولتی» تجلیل شد.

یادآور می‌شود، این رویداد در هفت بخش شامل خانواده، رسانه، سازمان‌های مردم‌نهاد، دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی، مدیران و نخبگان برگزار شد.

در متن لوح تقدیر استاندار قم آمده است:

«جناب آقای دکتر حیاتی

رئیس محترم جهاد‌دانشگاهی واحد استان قم

سلام علیکم

جوانی جمعیت از مؤلفه‌های قدرت و توانمندی کشورها و موجب پویایی تمدن‌های بشری است، بی‌تردید حرکت در مسیر تعالی و پویایی ایران اسلامی نیازمند حضور پرنشاط جوانان این مرز و بوم و مرهون زحمات دلسوزانه فعالان حوزه جمعیت در پیشبرد و راهبری سیاست‌های کلی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با تأکید بر حمایت از ساحت ارزشمند خانواده ترویج فرهنگ مقدس ازدواج و فرزندآوری می‌باشد.

بدین وسیله ضمن تشکر و قدردانی از اهتمام والای شما در تحقق اهداف و سیاست‌های جوانی جمعیت؛ مراتب خرسندی خود را از کسب رتبه برتر در شاخص «دستگاه دولتی» توسط جنابعالی ابراز می‌نمایم.

امید است تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری با انگیزه‌ای مضاعف در استمرار خدمات ارزشمند و ماندگار برای ساخت ایران جوان، مترقی و مقتدر توفیق روز افزون داشته باشید.

دکتر سیدمحمد آقامیری»
استاندار قم