کد خبر: 4089642
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴

آغاز روایتگری سیره شهدا در 40 مسجد شاخص قم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از اجرای طرح روایتگری سیره شهدا در 40 مسجد شاخص این استان خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شعبان‌زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی قمبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده، دبیر کمیته مساجد و تشکل‌های دینی کنگره ملی شهدای استان قم طی سخنانی اظهار کرد: طرح روایتگری سیره شهدا در مساجد شاخص قم یکی از برنامه‌های کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان است که توسط کمیته مساجد و تشکل‌های دینی این کنگره در حال اجراست.

وی افزود: این طرح از دوشنبه شب در دو مسجد علی ابن ابیطالب(ع) خیابان شهید صیاد شیرازی و مسجد امام حسن عسکری(ع) پردیسان آغاز شده و در چهار مرحله در 40 مسجد شاخص قم اجرا می‌شود.

دبیر کمیته مساجد و تشکل‌های دینی کنگره ملی شهدای استان قم گفت: در مرحله نخست این طرح، 11 مسجد شاخص میزبان روایتگری سیره شهداست و این برنامه تا قبل از برگزاری کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان در 29 مسجد دیگر اجرا می‌شود.

شعبان‌زاده بیان کرد: مسئولیت کمیته مساجد و تشکل‌های دینی کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان قم با اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان است و تاکنون برنامه‌های مهمی همچون طرح زیارت نیابتی شهدای استان در پیاده‌روی اربعین توسط این کمیته برنامه‌ریزی و اجرا شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha