کد خبر: 4068385
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲

برگزاری دوره‌های تابستانی ویژه خواهران در حرم بانوی کرامت

دوره‌های «خاطره‌نویسی»، «داستان‌نویسی» و «در آرزوی مادری» به همت امور فرهنگی خواهران حرم مطهر بانوی کرامت در تابستان 1401 در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، امور فرهنگی خواهران حرم مطهر بانوی کرامت در تابستان ۱۴۰۱ دوره‌های ادبی آیینه پروین شامل دو دوره خاطره‌نویسی و داستان‌نویسی و دوره در آرزوی مادری را ویژه خواهران برگزار می‌کند.

اولین دوره تابستانی «آیینه پروین» دوره داستان‌نویسی شامل آموزش عناصر داستان و نویسندگی داستان کوتاه است که ویژه خواهران ۱۳ سال به بالا با حضور مرضیه نفری نویسنده کتاب‌های جامانده از پسر ، شب‌های بی ستاره و … از ۸ تیرماه هر چهارشنبه به مدت ۱۲ جلسه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ در مقبره پروین اعتصامی واقع در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

دومین دوره تابستانی «آیینه پروین» نیز دوره تخصصی خاطره‌نویسی ویژه خواهران خادم است که از ۱۱ تیرماه به مدت ۱۰ جلسه شنبه‌ها از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ با حضور زهرا کاردانی نویسنده کتاب‌های زن آقا ، خیابان ۲۰۴ و… در سالن ولایت واقع در صحن صاحب الزمان(عج) برگزار و در پایان دوره نیز گواهی نامه معتبر اعطا می‌شود.

سومین دوره تابستانی امور فرهنگی بانوان آستان مقدس فاطمی دوره «در آرزوی مادری» است که مباحث طب سنتی باموضوع عوامل ناباروری در ۱۲ جلسه از ۱۲ تیرماه هر هفته یکشنبه و سه شنبه‌ها ساعت ۱۸ توسط دکتر زهتابچیان ویژه عموم بانوان در سالن ولایت حرم مطهر بانوی کرامت ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام در دوره های تابستانی امور فرهنگی بانوان آستان مقدس فاطمی از طریق سایت آستان مهر به نشانی https://astanehmehr.amfm.ir/nevisandegi/  اقدام کنند.

یادآور می‌شود، با توجه به استقبال خوب خواهران ظرفیت دو دوره داستان نویسی و در آرزوی مادری تکمیل شده و ثبت نام در دوره خاطره نویسی تا زمان تکمیل ظرفیت دوره ادامه دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :