کد خبر: 3985694
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
به همت کتابخانه فاطمی؛
مسابقه کتابخوانی «برترین نعمت» از 31 تیرماه تا 8 مردادماه 1400 در سامانه مسابقات کتابخوانی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام (سابقون) برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، کتابخانه آستان مقدس بانوی کرامت با مشارکت مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور مسابقه کتابخوانی «برترین نعمت» را با محوریت کتابی با همین عنوان در بستر فضای مجازی برگزار می‌کند.

این مسابقه از ۳۱ تیرماه تا ۸ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه به سامانه مسابقات کتابخوانی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام (سابقون) به نشانی https://quiz.amfm.ir مراجعه کنند.

جوایز این مسابقه شامل ۲۰ نگین متبرک بارگاه مطهر حضرت فاطمه معصومه(س)، ۲۰ بسته کتب دینی و مذهبی و ۱۰ بسته تبرکی چادر و روسری متبرک بارگاه مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) می‌شود که به قید قرعه به برگزیدگان این مسابقه اهدا می‌شود.

کتاب برترین نعمت شامل چهل نکته درباره غدیر است که در ۱۴۹ صفحه به قلم سیدکریم واعظ حسینی در انتشارات زائر آستان مقدس حضرت معصومه(س) به چاپ رسیده و به قیمت ۵ هزار تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: