کد خبر: 3978863
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
مدیر تیم ایده شهید علمدار از راه‌اندازی اپلیکیشن تربیت مربی کودک و نوجوان با عنوان «مربی خلاق» خبر داد.

اه‌اندازی اپلیکیشن تربیت مربی کودک و نوجوانبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام امیر اخوان، مدیر تیم ایده شهید علمدار از تیم ایده‌های مستقر در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، در گفت‌وگویی به معرفی این تیم ایده پرداخت و بیان کرد: حدود ۲۰ سال است که در عرصه کودک و نوجوان فعالیت می‌کنیم و به‌دنبال جذاب‌سازی برنامه‌های دینی کودک و نوجوان تحت عنوان تربیت مربی کودک و نوجوان هستیم.

وی با بیان اینکه در کنار کارگاه‌های حضوری، سایتی را راه‌اندازی و محتواهای این دوره‌ها را در این سایت بارگذاری کردیم، افزود: ایده این تیم، آن است که سایت مربیان خلاق و دوره‌های مجازی را به روز کرده و قالب اندرویدی آن را تولید کنیم در این اپلیکیشن، تمام امور مربوط به این تیم، اعم از ثبت نام شرکت در دوره‌های آموزشی، فایل‌های آموزشی جدید انجام خواهد شد.

مدیر تیم ایده شهید علمدار مخاطب این اپلیکیشن را اولیای تربیتی کودک و نوجوان (معلم، مادر، طلبه و...) دانست و اظهار کرد: در این اپلیکیشن راه‌های بهره‌مندی از محتواهای این تیم، اعم از کانال موجود در ایتا، آپارات و اینستاگرام معرفی می‌شود.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا قالب جدید سایت و اپلیکیشن مربی خلاق را آماده کرده که همزمان با شروع سال تحصیلی، مربیان بتوانند از محتواهای این اپلیکیشن بهره‌مند شوند.

اخوان ضمن ابراز خرسندی از خدمات مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، گفت: این مرکز منتورها و مشاورهای خوبی دارد که در پیشبرد کار تیم ایده‌ها بسیار مؤثر هستند و همچنین این مرکز به ما هدف داد و دلگرم شدیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: