کد خبر: 3978816
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تشکر از حماسه مردم در انتخابات، اعلام کرد پیروز عرصه انتخابات در درجه اول، مردم مؤمن و پایدار ایران اسلامی است که علیرغم مشکلات و تبلیغات کینه‌توزانه رسانه‌ای دشمنان، با ایمان به وعده‌های الهی و روحیه‌ای قوی، پای صندوق‌های رأی حاضر و تکلیف خود را در صیانت از اصول و ارزش‌های دین و انقلاب انجام دادند.

پیروز عرصه انتخابات مردم مؤمن و پایدار ایران اسلامی هستندبه گزارش ایکنا از قم، مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی ضمن قدردانی از حماسه بزرگ و ماندگار مردم در انتخابات ۱۴۰۰ به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم اللّه الرحمن الرحیم

الْحَمْدُ لِلَّهِ إِجْلَالًا لِقُدْرَتِهِ، وَ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ خُضُوعاً لِعِزَّتِهِ

ثُمَّ الصَلاةُ وَ اَلسَلامُ عَلیٰ سیِدنَا وَ نَبیِّنا مُحمّدٍ وَ عَلیٰ آلهِ الطَاهِرینَ، لا سِیّمٰا بَقیَةِ اللهِ فِی اَلاَرَضین

حماسه ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ حماسه‌ای ماندگار در میدان حضور و سرآمدی ملت فهیم و بصیر در ادراک و اتقان عمل در مقطعی حساس گردید. ملتی با عظمت که بار دیگر با وحدت کلمه و با رأی خود عهدی مجدد با انقلاب و نظام بست و با گامی استوار و بااقتدار، دوستان انقلاب را شاد و دشمنان را مأیوس ساخت تا مسیر انقلاب در گام دوم باصلابت بیشتری طی شود و برگ زرین دیگری در فهرست افتخارات خود ثبت نماید.

بی‌شک، پیروز عرصه انتخابات در درجه اول، مردم مؤمن و پایدار ایران اسلامی است که علیرغم مشکلات و تبلیغات کینه‌توزانه رسانه‌ای دشمنان، با ایمان به وعده‌های الهی و روحیه‌ای قوی، پای صندوق‌های رأی حاضر و تکلیف خود را در صیانت از اصول و ارزش‌های دین و انقلاب انجام دادند تا با صدایی رساتر از همیشه، وفاداری خود به انقلاب و میراث گران‌بهای امام خمینی (قدس‌سره) و شهدای عزیز و تبعیت از ولی امر مسلمین، امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را به گوش تمام بدخواهان ملت و مملکت برسانند.

نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نشان داد که ملت غیور ایران، «گفتمان دینی و حکمرانی اسلامی» را بر تمام تفکرات لیبرالی و وابسته به مکاتب مادی ترجیح و بر این امر اصرار دارد که خط انقلاب، شعارها و اهداف آن، زنده و پویا بماند و تنها از این مسیر نورانی است که موفقیت‌های بزرگ داخلی و خارجی و در شأن ملت بزرگ ایران رقم می‌خورد.

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با حمد و سپاس از الطاف بیکران الهی و قدردانی از ملت فهیم ایران به‌ویژه مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم علما و نخبگان کشور، انتخاب «برادر ارجمند و مجاهد انقلابی، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی» به عنوان رئیس‌جمهور منتخب مردم را به همگان به ویژه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان در عرصه خدمت و رفع مشکلات مردم و ترفیع جایگاه و شاخص‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور اسلامی ایران را مسالت می‌نماید.

وَآخِرُ دَعْوَانا أَنِ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ

مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

۱۴۰۰/۳/۲۹»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: