کد خبر: 3857764
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
گروه اجتماعی ــ اجلاسیه ۶هزار شهید استان با محوریت شهدای بسیجی دوشنبه،‌ ۲۷ آبان ماه جاری بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه امام خمینی(ره)‌گلزار شهدا برگزار می‌شود.
اجلاسیه ۶ هزار شهید استان ۲۷ آبان برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از قم، این اجلاسیه مقدمه‌ای برای عملیات بزرگ فرهنگی است که قرار است درسال آینده به‌عنوان کنگره ملی شهدای استان قم با تشکیل ۱۷ کمیته و تدارک آثار فاخر فرهنگی و ماندگار در بخش‌های متنوع، ‌برگزار شود.
این برنامه یکی از برنامه‌های هفته بسیج است؛  برنامه‌های این هفته از روز پنجشنبه سی‌ام آبان ماه با حضور اقشار مختلف بسیج در گلزار شهدای شهرقم و تجدید پیمان با آرمان‌های این مجاهدان راستین اسلام آغاز می‌شود.
اجرای گشت‌های عملیاتی رضویون، برپایی نمایشگاه‌های مختلف با موضوع توانمندی اقشار مختلف بسیج،‌ برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری و همچنین انجام رزمایش درحوزه فضای مجازی ازجمله برنامه‌های تدارک دیده‌شده در این هفته است.
یادآور  می‌شود از ۲۹ آبان تا ۵ آذر، در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران، هفته بسیج نام‌گذاری شده است. در پنجم آذر سال ۱۳۵۸، امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی، فرمان تشکیل سازمان بسیج مستضعفان را صادر فرمود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: