کد خبر: 3842759
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
در دانشگاه آزاد قم؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مراسم رونمایی از درسنامه‌های قرآنی با همکاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در قم برگزار خواهد شد.
مراسم رونمایی از درسنامه‌های قرآنی برگزار می‌شودبه گزارش ایکنا از قم، مراسم رونمایی از درسنامه‌های قرآنی منتشر شده روز چهارشنبه ۲۷ شهریور از ساعت ۹ الی ۱۴:۳۰ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار می­‌شود.
 
پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و «مركز هماهنگي و توسعه پژوهش و آموزش عالي قرآني كشور» در راستای مصوبات شورای توسعه فرهنگ قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف ساماندهی و تدوین کتب و محتوای آموزشی درسی برای مراکز دانشگاهی مجری رشته علوم قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی در اواخر سال ۱۳۹۵ همکاری علمی‌ را آغاز کردند.
 
این همکاری در قالب انعقاد قرارداد تدوین ۲۱ عنوان درسنامه قرآنی تبلور یافت و برای اجرایی کردن قرارداد یادشده دبیرخانه‌ای با عنوان «کارویژه تدوین درسنامه‌های قرآنی» در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه تشکیل شد.
 
این مجموعه آثار براساس سرفصل‌های مصوب علوم قرآنی در قالب مشارکت پژوهشگاه حوزه و دانشگاه و مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور که هر دو از مراکز زیر مجموعه وزارت علوم تحقیقات و فناوری است طراحی و تدوین شده‌است.
 
مراسم رونمائی از این آثار از ساعت ۹ الی ۱۴:۳۰ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم واقع در پردیسان، ابتدای بلوار دانشگاه، ساختمان دانشکده علوم انسانی، طبقه سوم، تالار امام خمینی(ره) و با حضور مولفین ، ناظرین طرح‌ها و مدیران مرتبط مراکز آموزشی و پژوهشی استان  برگزار می­‌شود.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: