کد خبر: 3828999
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
آیت‌الله مکارم‌شیرازی:
گروه سیاست و اقتصاد ــ آیت‌الله مکارم‌شیرازی در دیدار با تولیت ‌آستان قدس رضوی گفت: مسئولان ‌شهر مشهد باید با کمک آستان قدس رضوی تا آنجا که ممکن است از مظاهر فساد و فقر بکاهند و آن‌ها را به حداقل برسانند.

لزوم کاهش مظاهر فساد و فقر در مشهد مقدسبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی دفتر آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی، این مرجع تقلید شب گذشته، 30 تیرماه در دیدار با تولیت ‌آستان قدس حضرت ثامن الحجج(ع)، ضمن تشکر از زحمات و خدمات ایشان در این مدت کوتاه گفت: بحمدالله در شرایط کنونی آستان قدس علاوه بر قطب زیارتی تبدیل به یک قطب فرهنگی مهم شده که مورد توجه همه کسانی است که از خارج و داخل می‌آیند و از آن بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: البته نباید به وضع موجود قناعت کرد، باید در تقویت آن کوشید، اما نباید از دو موضوع مظاهر فساد و فقر غفلت کرد.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی بیان کرد: اگر با مظاهر فساد از جمله مسئله بدحجابی و بی‌حجابی و همچنین مظاهر فقر حتی در حواشی مشهد مبارزه نشود خاطره خوبی برای زوار ‌نخواهد داشت.

وی افزود: باید مسئولان ‌شهر با کمک آستان قدس تا آنجا که ممکن است از مظاهر فساد و فقر بکاهند و آن‌ها را به حداقل برسانند تا زواری که از داخل و خارج می‌آیند با خاطره بسیار خوبی از اینجا بروند و ما توفیق آن‌ها را در این زمینه از خداوند بزرگ مسئلت داریم.

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در پایان گفت: امیدواریم این قطب فرهنگی، روز به روز با همت ‌تولیت، درخشش بیشتری پیدا کند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: