کد خبر: 3827934
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
گروه سیاست و اقتصاد ــ رهبر نهضت اسلامی بحرین گفت: در گذشته شوروی و امروزه آمریکا با جدیت و صلابت سعی بر قدرت گرفتن تفکر باطل خود داشته‌اند و ما نیز اگر با صلابت و جدیت از فرهنگ اصیل و حقه اسلام دفاع کنیم یقیناً پیروز خواهیم شد.

دفاع از فرهنگ حقه اسلام در مقابل دشمنان، با پیروزی نهایی همراه استبه گزارش ایکنا از قم، آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، رهبر نهضت اسلامی بحرین، دیشب، 25 تیرماه در دیدار با مدیر حوزه‌های علمیه خواهران در قم، گفت: اگر زنان و بانوان یک جامعه به‌خوبی تربیت شو ند، مردان و همه جامعه نیز رشد می‌کنند.

وی با اشاره به خدمات مؤثر حوزه‎های علمیه خواهران در بخش‎های مختلف، افزود: یکی از مهم‌‎ترین رسالت‌های حوزه‌های علمیه خواهران تربیت زنان مطیع در برابر اوامر الهی است.

رهبر انقلابیون بحرین در ادامه با اشاره به تحولات منطقه یادآور شد: امروزه آمریکا در بحرین، ایران و همه کشورها سعی می‌کند تهاجم فرهنگی داشته باشد و جامعه اسلامی باید با این مسئله مقابله کند.

عیسی قاسم با اشاره به تعارضات فرهنگی کشورهای مختلف تصریح کرد: هیچ کشوری نمی‌تواند در مقابل فرهنگ‌های دیگر دیوار بکشد اما در این تعارض و نزاع، فرهنگی که اصیل‌تر باشد باقی می‌ماند و پیروز می‌شود.

وی گفت: دو جبهه کفر و اسلام تلاش و جدیت بسیار زیادی برای مقابله با یکدیگر دارند؛ اگر به تاریخ معاصر نگاه کنیم متوجه می‌شویم که در گذشته شوروی و امروزه آمریکا با جدیت و صلابت سعی بر قدرت گرفتن تفکر باطل خود داشته‌اند و ما نیز اگر با صلابت و جدیت از فرهنگ اصیل و حقه اسلام دفاع کنیم یقیناً پیروز خواهیم شد.

رهبر نهضت اسلامی بحرین یادآورشد: جبهه اسلام باید از ظرفیت‌ها و فرصت‌های خود به‌خوبی استفاده کند؛ آمریکا و جبهه کفر بر ایده‌های غلط و مادی خود بسیار اصرار دارند و ما با اصرار، پایداری و حمایت از ایمان و دین خود می‌توانیم در مقابل آن‌ها بایستیم و پیروز شویم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: