کد خبر: 3827617
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
گروه فرهنگی ــ مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: همایش پیاده‌روی خانوادگی با شعار «همه با هم حامی آب باشیم» با مشارکت شرکت آب و فاضلاب و اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم برگزار می‌شود.

قمی‌ها حامی آب می‌شوندبه گزارش ایکنا از قم، محمد کربلایی ابراهیمی، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش دمای هوا و رشد مصرف آب از ابتدای سال جاری تاکنون اظهار کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب داریم تا بتوانیم از شرایط کنونی گذر کنیم.

وی با تاکید بر لزوم مدیریت مصرف، صرفه‌جویی و پرهیز از اسراف در مصرف آب، یادآوری کرد: شرکت آب و فاضلاب سال‌هاست که فرهنگ‌سازی در این زمینه را با همکاری آموزش و پرورش در مدارس آغاز کرده‌است.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 8 هزار حامی آب در مدارس استان فعالیت می‌کنند، بیان کرد: آموزش‌های لازم در خصوص اهمیت آب و روش‌های صرفه‌جویی در مصرف به حامیان آب ارائه شده تا بتوانند در مدارس مروج این فرهنگ باشند.

وی سال‌ها کمبود آب و خشکسالی را در کشور به‌ویژه استان قم مورد توجه قرار داد، تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر نیاز به حفاظت و حراست از منابع آبی داریم؛ بنابراین همه باید حامی آب باشیم.

کربلایی گفت: در همین راستا و در تداوم برنامه‌های فرهنگی شرکت آب و فاضلاب برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی را با شعار «همه با هم حامی آب باشیم» را در دستور کار قرار دادیم که این همایش با مشارکت اداره‌کل ورزش و جوانان و برخی دیگر از دستگاه‌های استان جمعه 28 تیرماه برگزار خواهد شد.

وی مسیر برگزاری این همایش را حدفاصل میدان ارتش (فلکه ایرانمرینوس) تا بوستان علوی اعلام کرد و افزود: این همایش از ساعت 6:30 آغاز و در پایان با برگزاری مراسمی به قید قرعه به 177 نفر از شرکت‌کنندگان جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

یادآور می‌شود، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم از همه شهروندان دعوت کرد تا ضمن حضور در این برنامه فرهنگی و ورزشی، گامی در راستای حفظ و حراست از نعمت الهی آب بردارند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: